Stereotypní podzim

10. listopadu 2007 v 23:33 |  Deník
Vůbec nevím, kde začít. Asi ani nemá cenu zmiňovat, jak to tu zanedbávám, i když jsem koukala, že je to už skoro měsíc od posledního zápisu. Jak se všichni máte? Já celkem dobře, pořád samý stereotyp. Nějak jsem si na něj už zvykla. Zvykat si na stereotyp? Lol xD Jediná novinka, která mě za poslední dobu napadá, je to, že mám druhou dírku v pravém uchu. Tak dlouho jsem to odsuzovala, až jí mám taky xD Do budoucna totiž do pravého plánuju celkem tři a do levého dvě. Já, která pořád ztrácím náušnice. No nic.

Školou pořád proplouvám celkem dobře. V úterý máme třídní schůzky (čtvrtletní), tak jsme byli seznámeni s tím, kdo má ze třídy slabý prospěch. Vesměs jsou to pořád tytéž lidi, já mezi nimi naštěstí nejsem. Pořád se držím tak nějak u té dvojkové linie. Jen z dějáku jsme psali pouze jednu písemku a z té jsem obržela 3- a to profesorka konstatovala, že ještě slabý prospěch není, ale 3-4 už je. Jak málo stačí k připsání na seznam hříšníků se slabým prospěchem... Naše situace se španělštinou se zlepšila. Celkem už to všichni chápeme. Matika je pořád stejná, profesorka vykládá strašně rychle. Díky Bohu, že jsem ze čtvrtletky dostala trojku. Příští týden na TPP vařím čočkový salát. Myslím, že si všichni ohromě pochunají, včetně mě xD

Koně mě pomalu začínají deptat až do morku kosti. Hlavně Nora, ta mě ve čtvrtek fakt dorazila, jestli chceš Rejžo, někdy ti to povyprávím... Mimochodem, platí tenhle úterek? Jo ještě, naše oblíbená Lenička má stále moje návleky. Je pořád na mě hnusnější a hnusnější a ve čtvrtek večer mi píše, jestli bych za ní nemohla vzít službu. Nevím, proč se mě nezeptala rovnou na koních, no asi proto, že ví, kam bych jí odporoučela.

Dneska jsem do školy dělala vzorník koření, teáčko (to nebyla až zas tak úplně moje práce...), tosku, literaturu a ještě mě čeká čtenářský deník a musím přepsat dva jídelníčky. Úkoly mě jednou zahltěj... Ale snad nebudu dělat jenom úkoly, s Petrou jsem se domluvila, že někdy půjdeme na Ratatouille do kina, myslím, že než my dvě se tam dostanem, dávno to přestanou dávat xD Příští neděli bych měla podle všeho jít do divadla. Já do divadla, chápete? Já to asi nechápu. Naposledy jsem byla snad ve Stavovským divadle s Reinischovou ve třetí třídě. No dobře, od tý doby jsem v nějakým tom divadle taky už byla, ale ne dobrovolně. Tak jsem na to zvědavá.

Možná bych už měla jít spát, sice zítra nevstávám, ale taky důvěrně znáte zákon schválnosti? Když musím vstávat do školy, dělá mi strašný problém se vyhrabat z postele. Ale dneska? Probudila jsem se před šestou a úplně čilá koukala do stropu do půl sedmý. Pak jsem naštěstí ještě usnula. Taky máte ten pocit, že zákon schválnosti je jediný zákon, který vždy spolehlivě funguje?
Btw. trošku už mě začíná na mým blogu štvát tenhle vzhled, jenže nějak nemám čas ani kreativní myšlenku na změnu. Řekněte, je ten vzhled hodně zoufalej?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rejža Rejža | 11. listopadu 2007 v 14:45 | Reagovat

Báro út platí.A když tě to tak štve tak přejdi k nám do líšnice :-) Alspoń by jsme jezdili spolu na vyjížďky.:-D.No a do toho divadla z toho si nic nedělej jávůbec nevim co to je.Doufám že to nebude nějaká trapárna :-D.A ten vzhled blogu-ještě pořád ujde oproti mému :-)))).Tak pá v út

2 Oliva Oliva | 11. listopadu 2007 v 19:52 | Reagovat

Jasně, přejdu k vám do Líšnice a budeme spolu jezdit na vyjížďky šťastně až do smrti xD Na to divadlo jsem fakt teda zvědavá :)

3 Petrushka5 Petrushka5 | 13. listopadu 2007 v 14:32 | Reagovat

TY JSI NAPSALA ZÁPIS! Hurá!

Desing bys už změnit mohla.

S tou školou... U nás dostaneš jednu pětku z matiky a už spadáš pod ty se špatným prospěchem. Ach jo.

O divadle mi pak určitě vše řekneš, že? Já také dlouho nikde nebyla, ale že by zrovna takhle dlouho, tak to ne. Ve čtvrtek mířím na toho Golema a vyhlášení domu roku 2007 xD.

4 Oliva Oliva | 14. listopadu 2007 v 17:20 | Reagovat

JÁ NAPSALA ZÁPIS!!!!!! Hurá!!!! xD

Desing až někdy, jestli vůbec bude kdy... Ty žes nikde dlouho nebyla? Vždyť ještě nedávno jsi říkala, že jdeš s mámou do divadla v těch nových šatech. No, je to možná půl roku? Tak pro někoho je dlouho půl roku a pro někoho deset let, že xD

Vidělas, co se děje na našich spolužácích? Lol, to je fakt zoufalství. Jo a napadlo mě, nechtělo by se Ti jít na vánoční besídku, jak jí vždycky pořádala naše ZŠ? Jen tak nezávazně se kouknout, co a jak se změnilo. Nechce se mi tam jít samotné.

5 Petrushka5 Petrushka5 | 14. listopadu 2007 v 18:16 | Reagovat

Jasně, jdu taky. Obě působíme nenápadně, takže se skvěle ztratíme v davu. myslíš, že bude nějaká německá karkulka?

Spolužáci? Lol, jdu se kouknout.

A ještě Ti zítra musím zkontrolat uši a náušnice, neboť jsem si vůbec ničeho nevšimla xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama