Na lidi padají zimní depky

28. listopadu 2007 v 21:02 | Oliva |  Deník
Právě jsem si uvědomila, že se v tom neutápím sama, např. jsem si přečetla Petry zápis. Že by špatné nálady byly tím, že už bývá celý den pod nulou, ráno tma a zima, pořád náledí, vánice, občas sníh nebo ještě lépe - sníh s deštěm? Popodzimní únava, únava ze školy, nervy z Vánoc?

Mám toho všeho nějak po krk. Na koních by se dusno fakt dalo krájet, je to tam čím dál tím horší, jsem zvědavá, jak tam ještě celou tuhle sezónu vydržím. A ještě ty jednotlivci... Škola mě zaměstnává mnohem víc než bych chtěla, nemluvě jen o úkolech. Celý to všechno hnusný pořád valím před sebou - ráno otrávená vstávám brzo, oblíknu se, venku je obvykle tak mínus 5, tma jak v pytli, náledí, strašná zima, drkotajíc dojdu na zastávku, pak dvakrát přestupuju, v tramvaji se na mě tlačí protivný lidi, celý dopoledne ve škole, i tam už je to s těma lidma takový napolovic zhroucený, když nejedu na koně, přijedu domů ve 4, udělám úkoly a zalehnu, a když jedu na koně, asi si dovedete představit, jak ten den vypadá. O víkendu si tak tak odpočinu, ale vždycky hrozně rychle uteče. Do toho všeho už ve mně začíná hlodat červíček, že bych se jako už možná měla dát do nakupování nějakejch dárků, což by nebyl až takovej problém, když bych věděla, co kupovat. Ještě má Matýsek angínu, tak čekám, kdy to chytnu.

Myslím si, že i lidi ze třídy o mě začínají mít nemilé mínění, ale nebudu to tu moc rozvádět, z jednoho prostého důvodu. P., doufám že počítáš s tím, že je 15.12. ta besídka v Lipencích a nikam nerazíš!!! To bys mě zklamala. Tak já zas mažu, dělat úkoly. A všichni - hlavu vzhůru, když mě se to nějak nedaří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petrushka Petrushka | 29. listopadu 2007 v 6:08 | Reagovat

Neuvěřitelně mě štvě blog.cz! Nikdy se sem nemůžu dostat.

Ehm... K zápisu. Já se potácí někde dole a jindy zase nahoře. Dnes jsem mírně naštvaná, protože jsem vstávala už v 4 :30... Lol.

To s těmi spolužáky, musím se Tě za pár chvil zeptat.

15.12. se snad nic neděje, ale třeba se zase někdo zblázní a já budu mít vymyšlený program.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama