Omrzlá obrýlená učenka

14. října 2007 v 21:27 | Oliva |  Deník
Já vím, jsem ošklivá a zlá, nepíšu na blog. Dokonce už i chudáci čtenáři se dožadují nějakého článku xD Ale! - Ve složce rozepsané mám už tři rozepsané články!! To znamená, že jsem se už třikrát pokoušela něco napsat a nikdy to nevyšlo. Buď došla inspirace, nebo čas... Už do toho minulého zápisu jsem psala, že do třetice to snad vyjde. Nevyšlo. Že by do čtvrtice? xD Lol.

Víkend jsem absolutně proflákala. Tedy - špatně jsem to formulovala - neproflákala, jen jsem sbírala síly na příští týden. Ne že by se dělo něco extra, ale poslední dny bývám docela unavená, tak nabírám síly po víkendech... No poslední dny ani tak ne, spíš tak 14 a více dní zpátky. Teď bych to viděla tak, že jsem si jednoduše zvykla - na brzké vstávání, na časté učení a úkoly, na dojíždění, na pozdní návraty domů... Moje tělo se zkrátka muselo přizpůsobit, a teď doufám, že už bude všechno v pohodě. Na základce jsem nikdy takovou únavu nepociťovala, ale holt střední je střední... Lol, teď mluvím jak nějaká znalkyně xD

Čím dál tím větší potíže mi dělá zima. Teda on nedávno začal podzim, ale pořád víc a víc přituhuje. Musím nosit víc a víc vrstev a stejně ráno, když jezdím v půl semý do školy (nebo ještě hůř - když jedu ve středu v půl šestý na sedmou), je nehorázná zima. A to jdu jen fakt kousek na zastávku. Odpoledne bývá většinou hezky, nevím jestli se tomu říká babí léto, nebo jen trochu přívětivý podzim, ale já jsem vděčná za každý den, kdy neprší. To je tak hrozně sychravo, studeno, všude všechno mokrý... V posledních dnech bývá opravdu docela přívětivě, no musím to zaťukat, snad to vydrží co nejdýl. Fakt nestojím o to cachtání v botech, o promoklou bundu i svetr, o opruzující rýmu a kašel, brr... Ale jsou i horší věci, že...

Musím si urychleně koupit nějaký kalhoty. Mám de facto jenom dvoje džíny a nějaký takový pochybný kostkovaný kalhoty spíš na zimu, nějak se děsím dne, kdy je vytáhnu... Pak taky pořebuju nějaký tričko no a nakonec brejle. Za 14 dní jdu na oční a nechám si je předepsat, nějak mě zloběj čočky. Zas v pátek mě strašně slzelo oko, urputně mě řezalo, bylo napuchlý, rudý; fakt to muselo vypadat ukrutně hrozně, jelikož angličtinářka na mě: "Báro, vám není dobře, že?" xD Jedna z mála profesorek, která si pamatuje skoro všechny naše jména. Tak říkám, že moc není a ona mě vyvolává čím dál tím víc, nojo, svět je krutý... To jsem ale odbočila - prostě mám jakýs takýs problémy s čočkama a chci je tak nějak střídat s brejlema... Ale nedělám si nějaký moc velký naděje, uvidím, jak se to vyvrbí.

Jinak ve škole se neděje nic zvláštního, pořád jsou ty moje známky někde mezi 1-2, za což jsem fakt vděčná. Dneska se ještě musim učit na TOSku (technika obsluhy a služeb) - vývoj gastronomie, společenská vývchova, gastronomie 3.tisíciletí, všeobecné standardy obsluhy... To myslím že už tak dobrá známka nebude. Jinak jsem napsala zase další čtyřstránkovej úkol na TEA (technika administrativy), už mě to fakt začíná štvát. Stejně jako to, že v nejbližší době nám přiletí z Japonska naše profeskorka na ZPV a z tý chemie, co tam teď máme, jsme všichni totálně vyplesklý, jelikož ona si jen tak odjela a řekla: "Naučte se to." Nj, holt přístup SŠ... Máma sehnala jednu známou, která studuje chemii na výšce, tak by mi snad mohla poradit. V úterý ještě píšem písemku ze ZCR (zeměpis cestovního ruchu) a zkouší z NAP (nauka o potravinách), to by se jeden zbláznil xD

Příští víkend moc sil nenaberu, jelikož mám službu u koní, tam to taky začíná bejt drsný, Rejžo, ve čtvrtek jsme už cválali jednu dvojici na Loherovi, s Aničkou Špalkovou, nevím, jestlis to četla na spolužácích. Asi to vypadá, že jednotlivci půjdou na Lugána, pravděpodobně bych to zase zkusila, protože je to přecejen poslední rok co můžu jezdit, protože pak se mojí představě o seniorskejch jednotlivcích můžu jen smát. Jo a taky jsem měla možnost jet opět na SCMka, ale o tom pokecáme někdy...

No nic, já se jdu učit tu TOSku a hlavně ty Petro a všichni ostatní taky, nezlobte se na mne, že zanedbávám blog. Já se tolik snažím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petrushka Petrushka | 15. října 2007 v 15:49 | Reagovat

Gretuluji k zápisu, gratuluji k dobrým známkám.

Dnes jsem to počítala a zjistila, že mám šest jedniček, dvě dvojky a jednu pětku. Při pomyšlení na onu pětku prostě zuřím, jsem naštvaná na sebe i na profesorku, neboť při Džejně jsem měla z diktátu maximálně trojku.

Jinak já se jak debil učím na děják, aby nakonec nezkoušela. Pak se neučím na soc. politiku, abychom psali test. No, měla bych mít dvojku (chybí mi jedna odpověď), ale nedá se to tak lehce odhadnout.

Zítra se budu zase opět pravděpodobně učit za jízdy.

A zítra jdu na sbor, jen kouknout, ale prý tam můžou chodti lidi, co zpívat neuměj, to ještě neslyšeli mě xD.

2 Oliva Oliva | 15. října 2007 v 17:31 | Reagovat

No ne, přijdu sem a koukám tři komentáře xD Si říkám ty jo, že by se ozval nějaký tichý čtenář... A ono nic. Člověk si nemá dávat falešné naděje.

Ty tvoje nechtěné komenty jsem smázla, ale jaksi záhadně tu stále jsou. Asi tvé kouzlo osobnosti...

Ty na sbor? To jdi.  Ne fakt. Umění tvoří ducha....lá....xD Dneska mi učitelka na zpěv řekla, že jsem nějaká utlumená, jakoby pod dekou. A to jsem tam měla tolik záchvatů smíchu.

Jo ráno jsem potkala Tichou. Jely jsme spolu busem, ale jen jsme na sebe kývly, protože jsme se viděly až když jsme seděly přes půl busu naproti sobě. Teda aspoň já jí. Překvapivé zjištění - je pořád stejná.

3 Petrushka Petrushka | 15. října 2007 v 20:34 | Reagovat

Já dnes potkala D.H., V.To., M.N., J. Č., V.N. xD.

Skoro celou třídu xD.

No prostě šílený. Některý jsem ale spatřila jen letmo.

No já taky věčně čekám utajené čtenáře, ale komenty píšeš jen ty a Alion. Issej nade mnou zanevřela a zbytku nechci dávat adresu na blog, tedy alespoň zatím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama