Zaneprázdněna?

5. září 2007 v 20:42 | Oliva |  Deník
Promiňte, ale hned ze začátku musím vyřídit jednu korespondenci, jestli to nechcete číst, přeskočte to.
Pro Rejžu: Hele, vůbec se nezlobím. Mě to svým způsobem ani nepřekvapilo, protože jsem počítala s tím, že v říjnu odejdeš, tak už mi to o tolik ani nepřijde... Hlavně to řekni na koních... Já tam zítra nebudu, protože jdu k zubaři :( Někdy se sejdem a proberem to... V klidu někam zajdem viď, když jsme obě v těch Vršovicích... Domluvíme se na skypu nebo mailu, mobilu, vždyť to je jedno... Snad si to budeš užívat v tý Líšnici x) Jo a k tomu tvýmu blogu - hele nevim čim to je... Když se normálně koukám na tvojí stránku, tak to jde... Zadáváš správný jméno a heslo? Jinak fakt nevím... Snad ti ho nezablokovali když jsi tam tak dlouho nepsala.

No a teď normálně na blog. Konečně se dostávám k nějakýmu jakž takž normálnímu zápisu, ty předtím, uznávám, byly strašný xD A jinak jsem od doby kdy jsem nastoupila na školu vůbec neměla čas, až teď... No Petra chtěla, abych napsala o škole, tak budu. Jako třída jsme myslím dost v pohodě, s lidma se dá kecat a ne jako na základce (třikrát ťuk), už si skoro pamatuju všechny jména xD No pak učitelé... Teda vlastně profesoři, vůbec si nemůžu zvyknout. Většina je v pohodě, jen máme dva učitele (chlapy) a ty jsou teda drsný :D Jednoho máme na ZCR (zeměpis cestovního ruchu) a ten neumí R a mluví strašně zpomaleně, jako by to byl Němec... Snaží se bejt vtipnej, ale moc mu to teda nejde. Pak učitel na špáninu, to je docela síla... Je mu asi tak sedmdesát (bez keců) a vůbec mu není rozumět co mluví... Dneska jsme měli španělštinu poprvé a on na nás hned vychrlil spoustu věcí, tak jsme se zeptali, jestli by to nemohl napsat a on se tvářil tak strašně otráveně... Jako že "vždyť jsem to řekl, to vám nestačí?" Ale my to slyšeli poprvý v životě... Ty čtyři roky budou bezesporu zajímavý... Mám jen takovej pocit, nebo budem opravdu ze špániny maturovat? xD A třídní máme na matiku (jak na základce :P) a je dost v pohodě, přesně ten typ jako naše třídní na ZŠ, taková vtipná, no snad to s ní bude ok. Pak předměty, no... Dneska jsme měli TPP (technologie přípravy pokrmů), je to něco jako vaření.Byla to čtyřhodinovka a popsali jsme skorem 4 velký stránky v sešitě. To by samo o sobě nebylo tak hrozný, jako Co jsme tam psali. Myslím že jsme to nikdo moc nepobírali... Včera jsme měli techniku administrativy. Taky se učíte psát všema deseti? Řekla bych že to bude docela vtipné, a hlavně užitečné, co si budem povídat - to ťukání dvouma, třema, čtyřma prstama není nic moc... A ještě ZPV (základy přírodních věd), říkáme tomu ZPĚV. To je prý CH, F a biologie dohromady. V domění, že chemii mít nebudeme, jsem "aktivně" vyhodila sešity a teď samozřejmě vím úplný prd. Jediný potěšující předmět je snad zatím angličtina, tam opakujem úplně vše, dneska jsme začali slovesem být, zájmena, číslovky atd ;) Takže to snad nebude tak horký. Zapomněla jsem na něco? Jo, nauka o potravinách, tam není nic zajímaýho... Pak taky čeština no... A ještě jsme neměli matiku, děják a techniku obsluhy a služeb. Jsem na to docela zvědavá... A ještě - málem bych zapomněla na tělák. Učitelku máme takovou svalovkyni, atletku, ale vypadá snad v pohodě... O TEV jsme jen kecali a posledních 5 minut cvičili aerobic xD Hrozně to tam klouzalo, jedna holka se natáhla, chudák... A já se natáhla v šatně, o něco jsem zakopla, no prostě trapas xD

Uf, tak jsem vyjmenovala snad všechny předměty... Vidím, že poslední dobou moc stíhat nebudu, v úterý dorazím až domů až večer z koní a jinak máme úplně čínskej rozvrh... Nějaký hodiny pauzy, no na nic... Kdyžtak se můžete kouknou sem (kolonka rozvrh hodin), jestli vás to zajímá, jsem 1.C skupina A2, ale pochybuju, že se v tom vyznáte, je to hroznej borčus :P Sotva se v tom vyznám sama... A ještě pořád něco cálujeme - oblečení, nože, kartu isic, čipy na oběd, další oblečení, učebnice, sešity, pomůcky na vaření... To je peněz... A musím si dneska založit sešity na to co už vím a přepsat si do nich věci který nám už vykládali... A ještě jsem dostali z toho ZPV úkol na zítra, každej jsme dostali nejakou sloučeninu a máme to napsat vzorcem či co, a vysvětlit... Požádala jsem chudáka Převozníka aby mi to napsal, ale stejně nic nechápu, ještě si to přečtu dvacetkrát a snad by mi to mohlo po dvacátýprvní trochu docvaknout... Takže mám dneska dost co dělat, no už teda půjdu, abych to stihla nějak sesmolit a ještě si přečíst Petry zápisy na blogu, páč jsem to za poslední dny nějak nestíhala... Abych se taky dostala včas do postele, vstávám v šest, vopruz, dneska jsem se skoro nevyhrabala z pod peřiny. Jo a zítra jdu k tý zubařce, taky bezva, dva kazy spravovat, no mám se na co těšit. Ještě místo koní... Njn. Tak jdu. Vzhůru k přepisováni sešitů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petrushka Petrushka | 5. září 2007 v 21:14 | Reagovat

Ach... Nadšená. Zápisy o škole mě baví, protože je to něco nového. Hlavně ty vaše předměty.

Je skvělé, že se v aj opakuje, alespoň si doplníte vědomosti. Doufám, že u nás to bud také tak.

A ten rozvrh je docela dobrý. My toho máme s tou pitomou nj mnohem více.

K té zubařce - to zvládneš, dá Ti injekci a nic neucítiš a za chvíli to budeš mít za sebou :))

Já vstávám před šestou, jinak bych to nesíhala, vlastně ano, ale po ránu jsem tak nějak zpomalená.

Také mám nějak málo času v porovnání, co bylo předtím. Ale u vás se už začalo ve velkém. U nás se to teprve rozjíždí. A naví ještě ten adapťák na kt. se těšim, což mě děsí, když se člověk těší, tak je to nakonec jedna velká hrůza.

Doufám, že zase zítra pojedeš busem, musím vyzvědět detaily xD. Třeba zase potkáme nějaké známé tváře. Dnes jsem potkala CH. P. nebo-li zkráceně L. s O.N. xD. Pokud nevíš, tak povím.

Dnes jsem na volné hodině odhalila zase další příjemné spolužačky a spolužáka.

Ježiš, to je zase šíleně dlouhý zápis... Raději to ukončím.

2 Oliva Oliva | 5. září 2007 v 22:14 | Reagovat

Na rozvrhu mi nejvíc vadí ty pauzy, že tam musíme někde hodinu zevovat a pak zas přijít do školy, takhle to máme ve středu a v pátek.

Zítra jedu busem, takže se uvidíme x) A za to utěšování se zubařem dík... Vždyť víš jak já to mám. A CH.P. je snad úplně jasná a pokud tím O.N. myslíš bratra jedné naší bývalé spolužačky, kterou jsem dnes na Smícháči potkala s A.F., tak chápu xD Není nad zkratky. Tvé zápisy jsou také dost zajímavé, už jsem Ti k jednomu napsala komentář.

3 Petrushka Petrushka | 6. září 2007 v 16:28 | Reagovat

Toho bratra naší bývalé spolužačka chápeš dobře xD. Já také potkala V.N. a A. F., stály na legitky. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna tyhle dvě se dají dohromady.

Mé zápisy zajímavé? XD...  Vážně jsi mě pobavila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama