Oko za oko, zub za zub

7. září 2007 v 17:12 | Oliva |  Deník
Včera fakt že skoro doslova.
Ráno jsem si nandavala čočky a něco si zrejmě zanesla do oka, takže mě to strašně dřelo, bolelo, bylo to červený, slzelo to. Odpol jsem plánovala nejít na koně, protože jsem měla jít večer k zubařce, ale ráno jsem si zapomněla doma mobil a když jsem přišla ze školy, našla jsem tam 2 sms. První byla od trenérky, že dnes nepřijde, tudíž mám zjistit, kdo může a kdo ne na závody příští týden, pak co máme trénovat, vymýšlet atd. Druhá byla od holčiny, která mi půjčocala klíče od areálu (o této "vtipné" příhodě jsem zde již psala), abych jí je vrátila. Takže jsem tam už ze dvou důvodů musela jet. Ještě pršelo, tak se mi tam opravdu moc nechtělo... Večer mi tedy zubařka vrtala dva zuby, jeden nahoře a jeden dole, dala mi 2 injekce, ale ten dolní kaz byl prý nějaký hlubší, tak mi musela připíchnout třetí injekci. Držka mě bolí ještě teď xD Před spaním přišla zase na řadu záležitost s okem, máma mi zkoušela to něco, co tam údajně mám, vyndat, ale to se nedařilo. Tak jsem si oko sprchovala a mnula, koukala se s ním pod vodou, no nic nepomáhalo. Vybodla jsem se na to a šla spát, no dneska už to je skoro bych řekla dobrý, ale nevím, jestli mi tam to "něco" zůstalo, nebo vyplavalo, nebo tam nikdy vůbec nic nebylo.

Ve škole jsme včera byli seznámeni s matematikou a dějepisem. Na děják máme takovou starou "korpulentní" bábi, no to je taková nuda, myslím, že horší než s Veverkou, se Švarckou, s Masnerkou, no prostě horší než s učitelkama, jaký jsem kdy na děják měla. Taková strašně nudně nudná nuda... No škoda psát. Na matiku máme třídní a ta je úplně maximálně v pohodě. Dneska nám vykládala základy výrokové logiky a říkala, že pravdivé výroky se značí 1 a nepravdivé 0. Pak řekla, že nám to vysvětlí na příkladu ze svého života a napsala na tabuli žehlím. Načež někdo ze zadních lavic vykřikl: "nula!" xD No jako že to neni pravda. A ona se jen smála... Takže i třída jako kolektiv jsme v pohodě, ani nijak žádný pipiny tam nejsou, no vlastně jedna mi taková přijde, ale třeba je to jen zdání. A s klukama je taky sranda, pořád mají takový kecy, no prostě - znáte kluky. Musím si opatřit učebnice, dneska jsem dvě koupila od druháků, oni k nám občas chodí nabízet učebnice, co jim zbyly z prváku. Říkala jsem si, že počkám ještě do středy co nabídnou a pak bych jela ve středu do luxoru. Ono je to přece jen lepší, koupit je použitý levnější než nový a drahý, když je stejně zničím xD A pak je můžu aspoň prodat. Doufám že v tom luxoru budou všechno mít... Nj.

Tyjo, jsem ráda, že už je víkend. Po tom týdnu vstávání se tak ráda vyspím. A děda prej, ať s ním jdu ráno (kolem půl 7) na houby. No určitě... Taky vás to tak zmáhá, takhle brzo vstávat? Ještě když na základce jsem mohla vstát ve čtvrt na 8 a když jsem trochu popoběhla, byla jsem ve škole za 3 minutky. Takhle se trmácím do školy hodinu busem, ach... Ale vlastně co si stěžuju? Myslím, že dvě holky od nás jsou na intru, to je taky docela opruz, ještě jedna spolužačka říkala, že má na pokoji 4 nějaký dilinky a nedá se s nima mluvit... No zlatej domov. Ale stejně ten víkend uteče rychle a pak zpátky do školy. A zase ten stereotyp - škola, úkoly, těšení se na víkend... Už se děsím všech těch písemek, zkoušení atd.
Tak jdu, jo kdybste věděli o někom, kdo chodil/chodí na nějakou hotelovku nebo někam tam, nebo kdo prodává i jiný normální učebnice (např.češtinu), tak mi dejte prosím vědět... Díky a všem přeju hezký víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama