Zubařo-fobie

14. srpna 2007 v 17:46 | Oliva |  Deník
Ou jé. Mám celou dřevěnou hubu. Dneska jsem byla u zubařky (má noční můra), našla mi tři kazy, jeden mi rovnou vyvrtala a na další dva jdu 6.září :´( Já chudinka (no spíš já kráva, z části si za to taky můžu sama, měla jsem si ty zuby líp a řádněji čistit). No nic, nebudu si tu stěžovat, jen že mám hlad a nemůžu nic jíst, s tou držkou.

Co je nového? Včera odjela Rejža, ani jsme se nemohly koupat, počasí bylo na dvě věci, tak jsme dělaly co se dalo. A jinak? Dneska jsem byla u zubařky, ale to už jsem psala. Poslední dobou jsem nějak doktorama obklíčená - dneska zubařka, dvacátýho jdu zas na to přeočkování (důvěrní známí a ti chápající a chytří vědí proti čemu) a šestýho jdu zas k zubařce. No nevadí.

Nějak mi došla řeč. O prázdninách moc na blog nepíšu, no ono by vlastně ani nebylo o čem. Ale i když bylo, třeba o Řecku, o táboře, o tom jak jsem byla u Rejži, Rejža u nás - ale řekněte, koho to zajímá? Upřímně - vás by zajímaly nějaký kecy, co a jak jsme cvičily na táboře, kdy kdo jak spadl, co jsme s holkama řešily? Nebo jak jsem jezdila u Rejži na koni či jak jsme se slunili v Řecku u bazénu? Myslím, že ne. Ale jestli jo, tak napište xD A co jinak, jak se všichni máte? O nikom nic nevím, ze spolužáků jsem o prázdninách potkala tak maximálně Verču N. Už se připravuju na školu, poslední tejden v srpnu musím jít pro potvrzení na legitku. A jiná příprava? Čočky jsem již zakoupila xD, potřebovala bych taky novou tašku, ale nevím jakou... Taky bych potřebovala nový kalhoty, mám asi jen dvoje či troje, teď jsem si koupila takovou hnědou hezkou mikinu na rozepínání, v nějakým obchodu jménem Reporter, neznáte ho? Já ne.
Říkaly jsme si s mámou, že bychom zašly někam do divadla. Vůbec nikam nechodíme... Kdybych vám řekla, kolikrát jsem byla v divadle s rodičema, smáli byste se. Snad se na něčem domluvíme. Pak tu taky přede mnou leží pár příloh DNES Léto a dvě Ony DNES, na netu nemám nic pořádně přečtenýho a taky mám ještě nahraný nějaký pořady... No snad se moc nudit nebudu, jo Petro, někdy budem muset vyrazit, konečně jsme obě v Lipencích :) A pokecat... Jo Převozník už má motorku a dělá papíry... Zajímavá informace, že? xD Ale já jsem to chtěla někomu říct a nikdo z mého okolí jiný než Ty Žaluda nezná. On by měl radost, pořád se mi chlubil... Jsem zvědavá, jestli někdy přijede do tý Prahy, víš, jak jsme si povídaly x) Jo a kam jsi dneska jela? Prej jste se s mámou potkaly.
No nic, fakt mám nějak vymetenou hlavu, myslím, že se ještě hodněkrát ozvu, do konce prázdnin už nikam nejdu, tak co bych dělala jiného, než psala na blog, že :) Právě mi napsala holka od nás z budoucí školy, ale není od nás z céčka, no nevadí, jdu jí odepsat. Tak se mějte, P., ty se ozvi a zubařům třikrát zdar :(((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petrushka5 Petrushka5 | Web | 15. srpna 2007 v 17:22 | Reagovat

Nj... Doktoři všeobecně mi nahánějí hrůzu. Nejvíc psychologové a kolektiv. Vždycky nakonec dojdou k tomu, že jsem nějakým způsobem psychicky postižená. Jen pokáždé jinak.

A jak jsem byla v nemocnici, tak mě poslali na nějaký spešl vyšetření, kde mi nakonec strkali nosem asi 50 cm dlouhou rouru, aby změřili spirometrii nějakým neobvyklým zůsobem. Myslela jsem, že na toho doktora hodím šavli xD

Už vidím Převozníka, jak jede do Prahy na své ehm.. motorce. Strašně vtipná představa. Nic ve zlém. Má adresu na tenhle blog? To aby mě nezabil xD

Zašly do divadla? A kam a na co? My se s mámou už asi měsíc chystáme zakoupit lístky na Obraz Doriana Greye. Stále to odkládáme.

A vyrazit někam musíme:))

2 Oliva Oliva | 15. srpna 2007 v 23:14 | Reagovat

U psychologa ani ničeho jiného jsem nikdy nebyla. Díky Bohu.

To divadlo nevidím moc reálně, jelikož jde s námi taky babka a Martin, takže sehnat něco co se bude líbit pubertálnímu spratkovi, puritánské matce dvou dětí, poněkud nesnesitelné ženě v přechodu a znuděnému mladému muži nebude asi nic jednoduchého xD

3 Petrushka5 Petrushka5 | 16. srpna 2007 v 9:55 | Reagovat

Hezky řečeno xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama