Špindíra od koní se nenudí

4. srpna 2007 v 23:50 | Oliva |  Deník
Tak. Konečně mám chvíli čas na psaní, i když se ručička ubíjí nemilosrdně ke čtvrt na dvanáct. Vsadím se, že to dopíšu těsně před zítřkem, možná až zítra. Jsem teď nějak moc zaměstnaná. Nejdřív jsem se chtěla veřejně omluvit, že jsem v minulým příspěvku napsala, že se před odjezdem ještě ozvu a neozvala jsem se. Jsem prachsprostá lhářka. Ne, nestihla jsem to, omlouvám se. Tak píšu teď.

Děsila jsem se nudy, ale zatím nedorazila. V pátek jsem přijela z tábora a čekaly tady na mě Magazíny MF DNES, přílohy DNES léto, atakdál. Ještě jsem to nestihla všechno přečíst. Mám tu taky nahraný nějaký pořady a taky samozřejmě internet, tam jsem taky ani zdaleka nestihla projít všechno nové od soustřeďka. Takže nuda fakt nehrozí... Musím to všechno zmáknout za zítřek, potom jedu k Rejže a ona k nám, takže se navalí další věci. Včera jsem šla spát asi v půl desátý, po dost náročný koupeli, protože hnůj jsem měla doslova všude xD Byla jsem hrozně nevyspalá, protože poslední dny tábora jsem šla spát v půl druhý a v půl třetí, stávala kolem půl osmý a celej den k tomu makat, to neni úplně nic moc. Dneska jsem si taky trošku zdřímla, no dobře, chrápala jsem od tří do šesti xD Proto se mi teď nechce spát, ten spánkový deficit asi hned tak nedoženu, ale co, prázdniny nemám celý život.

Včera jsem si konečně po 150 letech psala s Převozníkem, ale u něj samozřejmě nic nového... No to je život na prd, stereotyp vládne světu. A co je nového u vás? Petro? Tebe jsem neviděla, ani nepamatuju. Jsi doma? Někdy si musíme zas napsat, ale nevím kdy, v pondělí asi razím k Rejže, pak ona k nám. Včera si byla u nás Verča Novákovic půjčit kazetu s videem z posledního zvonění jak to máma natáčela, já to taky ještě neviděla. Nevadí, podívám se jindy, třeba až budu úpěnlivě čekat na první školní den. Ale teď nechci psát nic o škole, o budoucnosti a tak. Ani o minulosti, o táboře, protože to bych se asi upsala. Tak o čem teda mám psát? :D Dobře, o současnosti.

Dneska jsem se vzbudila (nebo spíš Matýsek mě vzbudil) jako obvykle před půl osmou. Pak jsem se chvíli válela v posteli, koukala na nahraný seriály, obědvala, zdřímla si (ehm, o tom už jsem se zmiňovala výše) a pak jsem šla na zahradu pro sklizeň. Bábi s dědou jsou někde v termálech, tak musíme sklízet a žrát zeleninu. Rajčata, papriky, okurky, minirajčata... Ale je toho strašně moc, takže k obědu salát, k večeři salát a furt a furt. Nechcete si k nám někdo přijít pro rajčata? Jsou červený, domácí, dobrý, sladký, veliký, ale je jich moc xD Asi vyrazím na koncert Tokio Hotel a vypukne rajčatová bitka xD Jen se bojím, aby se ty rajčata pak z rukou nadržených fanynek neobrátily proti mně... Máma dneska prala věci z tábora, všude sláma a písek... Ještě že máme v domě dvě pračky, to by bylo jinak na 3 dny, ještě asi dvě várky prádla zbyly na zítra. Večer jsem zas čučela na seriály a teď jsem tu. Zítra hodlám spát aspoň do devíti (prosííím) a pak si číst a tak. Myslím, že budu mít co dělat.

No nic, tak já končím, zejtra už asi nenapíšu, nic slibovat nebudu, sliby jsou chyby. Nějak se domluvím snad s tou Rejží, tak se ozvu asi až někdy po příštím týdnu... Pište komentáře a myslete na mě v dobrém! Zdraví vás pěkně zralá slaná Oliva v tom nejlepším panenském olivovém oleji xDDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petrushka5 Petrushka5 | Web | 13. srpna 2007 v 17:27 | Reagovat

Cha... Stereotyp vládně světu... To mi něco připomíná... Jen se neboj za pár dní to bude ještě horší - škola a první školní den.

Také na mě vždy čekají přílohy MF Dnes.

Dlouho jsem o Tobě neslyšela. Nebo se mi to jen zdá? Někdy bych si ráda poslechla tvů názor na HP5, mě se to podruhé zalíbilo mnohem víc.

Přeju příjemný, nestereotypní léto. Pozdravuj Převozníka a rejžu.

2 Oliva Oliva | 13. srpna 2007 v 18:01 | Reagovat

Rejža za chvíli odjíždí a pozdrav jsem jí vyřídila, taky tě zdraví. Teď už bude jen stereotypní léto, nic žhavýho mě už nečeká.

HP5? Někdy musíme pokecat. Dlouho jsme si nepovídaly, že? Co kdybychom někdy vyrazily na procházku se psy?

3 Petrushka5 Petrushka5 | Web | 13. srpna 2007 v 18:11 | Reagovat

Někdy vyrazíme. Až se objevíš na icq, tak se domluvíme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama