Trošku mimo?!

16. července 2007 v 14:55 | Oliva |  Deník
No jo, asi bych měla něco napsat po týdnu v Řecku. Vlastně jsem už na blog nepsala asi 10 dní (přesně nevím, jsem líná to počítat). Nejspíš čekáte, že napíšu, jak to tam vypadalo, co se dělo atd., ale jsem líná. Líná?? Líná. Ne, spíš praštěná. Nějak mi všechno leze na mozek. Léto, prázdniny, vidina nové školy a vůbec. Mám tu naplno (dobře, naplno ne) puštěný rádio a tak se vůbec nesoustředím, co píšu. Asi stárnu (kdo by to byl řek xD), protože se prostě na ten zápis nedokážu soustředit při poslouchání. Nebo to bude absťákem po hudbě (v Řecku bylo ticho jak v hrobě, maximálně tam byl 2x do týdne jakýsi Řecký večer, kde hráli buď nějaké spešl řecké národní písně nebo hitovky od Cher, Abby a podobně xD). Takže se doma stále nemůžu nabažit hudby a víc vnímám to, co hrají, než abych pořádně psala. Jo, to bude pravděpodobnější, páč stáří absolutně nepřichází v úvahu xD.

Teď mě tak napadlo - co bych dělala, kdyby neexistovaly závorky? Jednak s nima všude píšu, jen se podívejte nahoru, všude samá závorka. A druhak (zvláštní slovo) - vidíte, zase závorka xD - druhak prostě jsou závorky potřebné pro smajlíky. Pro zápis spíš používám smajlík ve tvaru "iks dé", tedy xD. Na ICQ ale musím používat závorky, páč kdybych tam napsala xD, tak se nevytvoří smajlík žádnej. Musím použít tedy závorku :) a udělá se usměvavý smajl. Když ovšem chci chechtacího (podoba iks dé), tak dám dvojtečku a déčko (tedy tak :D), takže stejně závorka upadá. Sakra jsem normální?? Celý odstavec promelu o závorkách :-D Radši toho nechám.

Jo Rejži, včera jsem potkala na skypu Chrisťu, ale nějak jsem opomněla jí napsat, tak jí kdyžtak napíšu já nebo ty, jestli jí tam uvidíš, ju? Teda snad to nebyli rodiče. A mám se jí zeptat na fialový legíny, růžovou sukýnku a co ty bílý trika? Nějaký koupíme? A jak si na tom s Kájovou hudbou? xD Do tábora času málo. Teď mě napadlo - čteš ještě vůbec můj blog? Abych tu nepsala do prázdna nějaký věci o trikách apod. Kdyžtak mi napiš komentář, abych věděla.

Nějak se nudím a cítím, že bude hůř. Tenhle týden ještě budu oxidovat doma a pak jedu na 14 dní na soustřeďko, tak nebudu hnít doma. Pak proběhnou snad nějaké ty "výměnné pobyty" (že, Petro xD) a pak budu zas do konce srpna trčet v Lipencích. Nic proti nim, ale znáte nudu. Vždycky se někudy vloudí, mrcha... P., nebudeš mít někdy v srpnu čas? Zašly bysme na to kafe :D (V překladu venčení čoklů.)
Tak se mějte, loučí se s vámi trochu opálená, dost prosluněná, malinko zpruzená rodiči, krapet znuděná a těšící se na nějaké dny plné akcí Bařenka-Oliva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama