Krásná školní představa

18. července 2007 v 18:03 | Oliva |  Deník
Za poslední (dva) dny se toho moc neudálo. Vlastně nic, co by stálo za jakoukoliv zmínku. Jo, akorát mi dneska volala ženská z Eiffel Optic, že už pro mě má čočky, tak se tam zítra stavím. Ne že by se mi tam nějak v tom horku chtělo, ale musím si je vyzvednout a zacálovat, a navíc ještě musim do Lidický do Tribo salónu pro náhradní kuličku do piercingu, protože mám v uších spirálky a od jedný se mi odšroubovala kulička, tak abych jí na táboře (nebo kdekoliv jinde) neztratila. Jo abych nezapomněla - dneska mi psal spolužák Filip, jak se mám. Mám pocit, že mi píše nějak často. Pořád na icq a dnes už dokonce na mobil. Jsem hnusná, ale neodpověděla jsem mu. Ptá se mě pořád. Asi si myslí, že by se ještě mohlo něco mezi náma změnit... Chudák.

Poslední dobou mě dostává babka. Nevím, možná že já jdu do větší a větší puberty, nebo ona do přechodu. Nebo obojí zároveň. Pořád se hádáme a nějak na to nemám sílu. Ale ty kecy, kdybyste to slyšeli... Zrovna dneska jsme se nějak dostali k tématu brejle a čočky. Ona prej, ať ty čočky nenosím, že mi zkazí oči a blbě přes ně uvidím. No co jsem jí na to měla říct?? To mě fakt dostává. Nebo třeba pořád nadává Maxíčkovi. Chudák malej. Poslední dobou mě fakt úplně deptá, už se těším, až vypadnu na to soustřeďko.

Jinak budu určitě pořád myslet na školu. Přesněji na to, jak to, jak budu v neděli 2.září tak strašně nervózní, že usnu ve 2 ráno a pak budu mít kruhy pod očima. Třetího vstanu, samozřejmě zaspím, rychle se oblíknu, tričko obráceně, dám si čočky, obě naruby, takže uvidím prd, pokusím se namalovat, skončí to zoufalým pokusem s rozmazanýma očima. Následně mi ujede autobus a s dalším skončím v dopravní zácpě, ve škole mě bude muset školník dovést do třídy, jelikož absolutně nebudu vědět, kde je. Minimálně s půlhodinovým spožděním dorazím do třídy neučesaná a s trikem naruby, načež všichni na mě budou nahlížet jako na exota a profesoři si hned udělají obrázek. Usadím se do první lavice u katedry vedle nějakého hrozného šprta s brýlemi a zády rovnými jak pravítko, protože jinde nebude místo. Od té chvíle se se mnou nikdo nebude bavit, všichni mě budou pomlouvat a tak to bude po celé 4 roky. Pro profesorky a profesory budu "ta, která přišla hned první den pozdě", pro školníka "ta, která ani neví, kde má třídu", pro uklízečky "ta, která nám tu prvního září našlapala, protože se ani nepřezula" a pro spolužáky "ta nemožná slepice, která chodí rozcuchaná a s rozmazanýma očima". Pěkné vyhlídky, že? xD Trošku jsem se zasnila.

Mám strašný nehty. Odřenej lak, každej jinak krátkej, některý zlomený, některý utrhaný, škrábou, fuj. Musím s nima něco provýst, ale moje lenost mě ubíjí. Jsem líná, ale přitom se hrozně nudím. Divná kombinace, že? No nic, zítra to bude snad lepší, pozítří taky a v sobotu už konečně pádím. Ještě se musím nějak domluvit s holkama... Dneska jsem byla poprvý od příjezdu z Řecka v bazénu. Řeknu vám, oproti tama je to pěkně ledový. No nic, tak já půjdu, hlídám tu Matese a čůrá mi na koberec...O:-) Ještě než odjedu, tak se ozvu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petrushka5 Petrushka5 | 29. července 2007 v 19:13 | Reagovat

Rodičů už mám taky za léto plné zuby. A prorodičů? Já se s nimi moc nevidím.

Zcela změnit svou image? Myslím, že je to dobrý nápad, ale jak to budeš po ránu všechno stíhat? Neumím si Tě představit.

První den by jsme mohly jet spolu. Tedy jestli chceš. Raději bych jela dřív, neboť Praha při pondělí bude zcela zacpaná a já ehm... nechci dopadnout, jak zde líčíš.

Jen... Co všichni máte proti šprtům? Mě by se líbilo být pravým nefalšovaným šprtem. Jenže jsem se jaksi nevyvedla. Učím se jen když musím a ještě velmi nerada.

2 bum-bác bum-bác | Web | 1. srpna 2007 v 21:54 | Reagovat

První den v nový třídě...minulej rok jsem takhle přemejšlela taky, naštěstí to všechno dobře dopadlo :) stejně je to vzrušující, jít do nový třídy, školy... můžeš všechno začíd od znova, můžeš mít jinou pověst a všechno... trošku ti závidím tu možnost, já to neudělala od začátku uplně dobře ale tak..nestěžuju si :)

3 bum-bác bum-bác | Web | 1. srpna 2007 v 21:54 | Reagovat

*začíT samozřejmě!

4 Oliva Oliva | 3. srpna 2007 v 20:32 | Reagovat

For Petrush: Víš co mám proti šprtům? Nevíš? Tak já ti to povím. Víš, jak mě občas lidi ze třídy označovali za šprta? Pořád do mě ryli. Je to nechutný pocit a to to nebylo ani tak hrozné. Takže být v kůži šprta není nic moc... A když už se jednou šprtem staneš, nebo se se šprtem skamarádíš, tak ti to nikdo neodpáře... A to já ani zdaleka nebyla takový ten opravdický šprt.

Jo, první den bysme mohly jet spolu. Ale já nevím, jak dlouho to na tu školu trvá, tak si to budu muset přeměřit a dát si alespoň půlhodinový náskok.

For bum-bác: Jo to já jsem ráda že můžu začít všechno odznova :) S novým štítem... Snad to bude lepší než na základce...

P.S.: Ty mě odněkud znáš? Nebo sis jen tak najela na cizí blog a čteš ty moje stupidní kecy? xD (Ale jsem ráda že to někoho zajímá teda :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama