Vyděděnci vs. blýskání na lepší časy?

13. června 2007 v 20:24 | Oliva |  Deník
No tak maminka odešla tak mám jednou taky pořádně čas a klid na psaní...
Začnu školou. Ano - vyděděnci, to je to pravé slovo. Dneska se ve škole domlouvali, že vezmou na rozlučku 5 cizích lidí, páč nemaj prachy xD A víte, že mi jich nějak ani není líto? Není. Anča se mě ptala, proč nejdu. Tak jsem jí říkala, co bych tam dělala, že by se se mnou nikdo nebavil. A ona řekla: chlastala. Aha, tak bych tam chlastala sama v koutku. Bezva. To by byl plodný večer =D Stačí už ten "diskotékový večer" v tom posledním týdnu... Se Sovětama... Větší trapas si snad nedokážu představit... Diskoška ve třídě xD No nic.
Docela jsem si to srovnala v palici a nehorázně se těšim na školu. Sice ta včerejší schůzka mi trochu poupravila mínění...:D Ne vlastně jsem to tam takhle přísný čekala. Ale jako že kluci nesměj mít náušnice a dlouhý vlasy, holky nalakovaný nehty a piercing, nesmí se tam zdravit nashle ale nashledanou... Drsná škola xD No co. Dneska jsem dělala mozeček k obědu a všechno mi padalo z ruky a máma prej: "Ty tě z tý školy vyhoděj." Takže veselé vyhlídky =D No ale stejně se těším. A celkem se těším na ten poslední den tady. Naposledy uvidim pohromadě ty známý xichty a budu odprostěná od toho pocitu že se s nima musim vídat dále a stále... A pak večer půjdem do toho Sport baru, chá, my to rozjedem, nemám pravdu? xD Odprostim se od pocitu zlého zapšklého vyděděnce a na škole začnu nanovo... Není to príma? x)
Po poledni byla bitka. Anča zaútočila na Nikču, nebo Nikča na Anču? Prostě se tam tlačily na skříňkách a my s Petrou vřele povzbuzovaly: "Ano, poperte se, povražděte se!!" My jsme taky milé osoby, že? Cestou ze školy jsme si zpívaly Ginu a Olivera Twista, myslím, že blízko nás přítomný Tomáš Pavlíček se skvěle bavil :D
Odpoledne jsem se koupala v bazénu, máme 29°C, tak jsem tam byla naložená asi hodinu. Měla jsem trošku zcvrklý prsty, pravda...=D Ale bylo to tam dobrý, ze začátku tam byl i Mates, toho jsme pak nemohli dostat z vody, furt cákal a chechtal se :P K večeru jsem šla s neznámou A.J. a Maxíkem ven. No pověděla mi různý věci, třeba o Vlastíkovi... Ale tak hlavně jsme pokecaly a domluvily se, že žádný kecy a posměšky ze strany spolku těch dilinek nás nemůžou rozhodit. Konkrétně nám nejvíc vadí: V.T, M.N., A.M., V.N, A.F. a Anetě ještě V.H. a E.K. To jsem zvědavá jestli to Petro rozluštíš xD Snad jsem na nikoho nezapomněla, aby to někomu nebylo líto.
Ještě jsem chtěla napsat něco z koní, ale nebudu to protahovat, nechám to napříště, už jsem toho napsala dost a navíc koňský problémy jsou asi nezajímavý téma... Teď si jdu dát něco dobrého a....uvidim =)
P.S.: Petro převozník stále nepřišel, tak nevím, jak se měl v Praze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danzy Danzy | Web | 13. června 2007 v 20:25 | Reagovat

Hlasuj pro mě tady: http://hp-e.blog.cz/0706/1-kolo-sutaze-o-naj-blog-2

jsem tam jako Danzy....díííks

PS: Hezkej a zajmavej blog

2 Petrushka5 Petrushka5 | Web | 13. června 2007 v 20:51 | Reagovat

V.H. a E.K.? Znám je vůbec? V.H. asi ano, právě mě napadlo jedno jméno.

Při tomhle zápisu jsem docela bavila... také jsem chtěla napsat o našem zpěvu (tedy o tvém zpěvu a o mém bručení), ale ty jsi to udělala za mě.

Vymazala jsem některé staré záznamy z mého blogu, ale teď je budu ukládat do počítače, bude zajímavé se k nim znovu vracet.

Myslím, že povbuzení povražděte nyní říkám na adresu naší třídy dost často. Asi bych měla vymyslet něco jinehé, ale ono se to k nim tak skvěle hodí.

Víš, jak musíme ostatním připadat? Jako ty nejhorší a nejnepříjemnější nány, které jsou nevrlé, zapšklé a svoji nevyrovnanost si vylévají na chudácích spolužácích xD.

Chlastat někde v rohu? Jak příhodné. Anča si taky myslí, že jsem Tvůj ocasásek, jak poznamenala, že tam nejdu z toho důvodu, že nejdeš ani ty. Do jisté míry si připadám jak ocásek, ale na tu kalbu bych nešla nikdy. Nevím, proč ve mě vzbuzovala vždycky nechuť.

3 Oliva Oliva | 13. června 2007 v 20:56 | Reagovat

V.H. a E.K. znáš, jsou z jazykový osmičky, taky jsou teď s touhle partičkou... Mě nevadí, ale Anetě jo.

Proč mažeš záznamy z blogu?? Věčná škoda.

Samy jsou nány, ale je fakt, že jim tak určitě musíme připadat. S tím ocáskem jsem přece Anče hned vyložila, jak se věci doopravdy mají.

Co ti připadalo na mém dnešním zápisu tak zábavné? To mě zajímá :)

4 Jessi Jessi | 14. června 2007 v 9:28 | Reagovat

Já jsem svého času na základce byla také vyděděnec. Měla jsem jiné zájmy než vrstevníci a rozumově jsem byla také už někde jinde. Až po základce jsem se zamilovala do školy kam jsem nastoupila - bylo to také o něčem úplně jiném...

"Povražděte se?", S některými lidmi to jinak ani nejde. :D Myslím, že vaši spolužáci mají velmi zkreslený pohled na svět.. tu vaši bandičku bych vážně ráda poznala....

Hm? ".. Snad ani list, hrdina byl v tom románu schován..." :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama