Větru, dešti neporučíš...

17. června 2007 v 15:12 | Oliva |  Deník
No, tak máme za sebou další víkend. Poslouchám rádio, jím Kinder mléčný řez a píšu.
Zítra zas ta škola. Mě se tam tak nechce... Navíc když Petra bude v nemocnici a Aneta v Itálii. Co já chudinka tam budu dělat? A Nikčou mě neutěšujte =D Ještěže ve středu nemáme tělák. Stejně se na ten týden netěším. Ve čtvrtek jdu k jedné doktorce (P., ty víš k jaké) a tam to taky nebude nic příjemného. Ale pro zdraví se musí něco vydržet xD
Víkend byl ve znamení vycházek se psy a koupání. Včera bylo hezky, tak jsem samozřejmě byla v bazénu. Pak jsme šli na procházku s M&M (hezké, že? x)). Nevím, co bych na tom popisovala, jelikož Petra to včera všechno pěkně napsala do blogu ;) Snad jen to, že když jsem přišla domů, tak máma mi div nevynadala, že jsme v té vichřici nepřišli domů, že se nám mohlo něco stát. Bez přemýšlení jsem řekla, že jsme byli v lese a že tam to ani moc nefoukalo. Jenže to jsem neměla dělat - samozřejmě v lese je to nejnebezpečnější, mohl na nás spadnout strom (jako bychom se o tom nebavily, že Peti?) a že to vůbec nemám říkat dole, že mámě bábi s dědou vynadali, jaktože nejsem dávno doma. Načež máma dodala, že jí to zlámalo na balkóně muškáty a že přece neni možný, že to v lese nefoukalo. Radši jsem pak držela hubu a krok.
Dneska jsme k obědu grilovali maso. Kuřecí, jelikož děda s Martinem (strýček) mají vysokou hladinu cholesterolu a pak jsou oba ještě s mámou na dietě (ehm). No, nějak vybočuju z řady xD Taky jsem si dala dvě masa a dvě stehýnka. Maxík spapal kosti, tak se taky měl dobře :) Jenže problém nastal, když jsme byli uprostřed hodování a začalo pršet. Na stole maso, talíře, příbory, brambory, pečivo, sosy, hořčice, kečupy, zelenina... Prý: "To bude jenom přeháňka." Tak jsme seděli, čekali, až se rozpršelo víc. Asi po pětiminutovým slejváku jsme přišli - lavice mokrý, voda na stole, napršeno v talířích, maso na grilu splavený :D Tak jsme to nějak společnýma silama usušili a když vysvitlo sluníčko, tak jsme dojedli a vykoupali se. Voda má 27°C a měla jsem pěknou husí kůži, njn, moc mě nehřeje podkožní tuk... Za hodinku jdeme zase s čoklíkama na procházku, tak uvidíme co se z toho vyklube dnes.
A jak jsem koukala do statistik, spatřila jsem pár lidí, kteří mi chodí na blog a nevím kdo jsou xD Samozřejmě jsem ráda, že ty moje žvásty někdo čte a moc by mě zajímalo kdo. Klidně napište vlevo do toho sloupečku Zpráva autorovi, abyste byli anonymní ;) Budu moc ráda když budu vědět, kdo ty moje bláboly čte a neodváží se napsat komentář...:) Předem díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jessi Jessi | 19. června 2007 v 7:37 | Reagovat

Tak já jako anonim se chovat nebudu :) Vím, my se také ještě neznáme osobně, ale vlastně známe... jen kdyby mě Péťa nepomlouvala :D

Ať Ti to rychle uteče ve škole a hlavně ať Tě doktoři moc netrápí. Já si s nimi kdysi užila také své - myslím, že jsem si jejich chyby odnesla za ně já! Těším se, už bych byla jednou z nich, aspoň jím to vrátím (myslím tím, že se budu snažit být jiná, lepší) :)

PS: asi tuším k jakému lékaři vyrážíš.... :)

2 Oliva Oliva | 19. června 2007 v 20:50 | Reagovat

Péťa nepomlouvá, neboj ;) Mě snad před tebou pomlouvá?? Hm??? :)

Ty budeš doktorka? Petra říkala, že chodíš taky na tu sociální. Chceš jít pak na medicínu?

PS: snad tušíš správně, ale věř, že se mi tam tedy moc nechce...

3 Jessi Jessi | 20. června 2007 v 11:37 | Reagovat

Ne, ne, Tebe nepomlouvá :) Naopak :)

Ano, chtěla bych vystudovat psychologii se zaměřením na děti a mládež, pokud to bude možné - jako profesionál bych se pak věnovala týraným a zneužívaným dětem. Odborníků, kteří se do hloubky věnují této problematice je u nás stále málo:( A Ti, kteří se rozhodli tomu věnovat přiznávají, že vysokoškolské vzdělání nestačí na pochopení a řešení problému. Je třeba ochota se dále vzdělávat.   I kdyby mi nevyšli moje plány, tak bych se stejně této oblasti věnovala - pořádala besedy, v hlavně už mám plán pro vznik občanského sdružení a skvělé přátele, kteří jsou těmto plánům naklonění.

Momentálně studuji školu se sociálním zaměřením, to máš správné informace :)

4 Oliva Oliva | 20. června 2007 v 13:56 | Reagovat

Aha, tak to Ti přeji, aby Ti to vyšlo. A jak to s těmi odborníky chodí, to víš asi sama nejlíp, že... :(

5 Jessi Jessi | 21. června 2007 v 11:22 | Reagovat

Hm, sama, z vlastní zkušenosti :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama