S plným břichem vzhůru k nudě

30. června 2007 v 21:07 | Oliva |  Deník
Tak Petra už mě uhání abych něco napsala. Má pravdu - naposledy jsem psala minulý pátek. Jen zase nemám inspiraci. Pravda, za ten týden se toho stalo víc než dost, ale nějak mi docházejí slova. Znáte to taky? Asi si to všechno nejdřív potřebuju pořádně srovnat sama v hlavě. Ještě pořád mi nedochází, že ty lidi, s kterýma jsem byla 9 let (s něterýma víc, s některýma míň), už nikdy neuvidím. Tak jasně - říkáte si, potkám se s nima na ulici, v buse, hodíme řeč. Ale už nikdy s nima nebudu sedět v jedný třídě, pospávat o češtině, poslouchat o přestávce ty jejich hlody a řešit zda jít či nejít na onu nebo tamtu akci. Se všemi. Už nikdy neuslyším od Pokorový, jak si všichni stěžujou na Hřebíka, od Hásenky, jak jsme všichni tupý na ájinu a od Veverkový ono slavné "vzlyk". Vím, někteří lidé - no dobře, co si budem povídat - většina lidí mi prostě moc neseděla. Velmi dlouho jsem patřila mezi tzv. vyděděnce, jak to nazvala Petra. Měla jsem ale taky pár období, kdy bylo všechno v pohodě, např. aférky s J.M. a D.H. To už je taky ale dávno pryč. I přes tohle všechno mi budou ti lidé chybět. V pátek na rozlučce skoro všichni brečeli, jen my s Nikčou ne. (Když nepočítám kluky.) Asi nám to ještě vůbec nedochází. Jsem zvědavá, kdy mi to všechno docvakne. A s kolika lidmi se budu ještě přátelit. Sice jsem se skoro se všemi objala, ale to nic neznamená. O rozlučce psát nechci, jen napíšu, že to bylo moc hezký a je škoda, žes tam Petro nebyla.

Další kapitola jsou koně. Ve čtvrtek jsem tam ani nebyla, takže je všechny uvidím až na Měníku (tábor, kdo nechápe). Jsem na něj zvědavá, to jo, ale nevím jestli se těším. Je to tam takový zamotaný... Že, Rejži? O koních už radši psát nebudu, nebo bych si zkazila tu relativně dobrou náladu ze včerejška.
A co jsem dělala dnes? Spala jsem jen do půl 10 (usnula jsem asi v půl třetí), jelikož mě Matýsek jako obvykle vzbudil, ještě štěstí, že ne třeba v sedm. Možná jsem spala tak tvrdě, že se to ani nedalo. Pak jsem ležela asi do 11ti, naobědvala se (meruňkový knedlíky, kdyby to někoho zajímalo xD) a chvilku seděla u compu. Pak jsem si lehla na postel a zas asi od dvou do půl čtvrtý dřímala. Poté jsme šli na jistou rodinnou oslavu, asi nemusím vyprávět jaké to bylo, znáte rodinné oslavy. Alespoň jsem se dobře najedla - gulášek, těstovinový salát (víte, jak jsem ulítlá na těstoviny), cukrovinky, ovoce, hermelín plněný ořechy... No bylo toho dost a bylo to dobré , tak jsem úplně plná :)
Jinak se začínám bát, že budu mít prázdniny plné nudy, jelikož počasí je celkem na draka a určitě ne na koupání. Jsem zvědavá jak to dopadne, ale stejně ty prázdniny hrozně rychle utečou. Ani psát si není s kým, Převozníka jsem na icq nepotkala ani nepamatuju a s většinou ostatních lidí vypadá rozhovor většinou takhle:
-Ahoj
-Ahoj, jak se máš?
-Jo dobrý a ty?
-Jo v pohodě.
-Co děláš?
-Koukám na net a tak... Ty?
-Já taky.
-A co jinak?
-Nic.
-Aha.
Opravdu záživné. Taky to znáte? Škoda jenom, že se na nudu nepředepisuje nějaký lék. Hned bych si ho vzala.
A ještě dvě "technické" věci - jen by mě zajímalo, zda-li čtete nadpisy? Jestli se s nima mám psát xD A jak se vám líbí nový desing blogu? A přiznejte se dobrovolně, nebo bude zle xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petrushka5 Petrushka5 | Web | 1. července 2007 v 10:56 | Reagovat

Moc se mi tenhle desing nelíbí, ale na neplacených webech asi nelze vymyslet ni užásného viz. moje stránka.

Na nadpisy koukám. Dokonce je sama budu psát :)

A nechceš jet na festival do Karlových varů? Alespoň na jeden den? Vím, tohle není nabídka pro tebe. Ale jeden den by jsme mohly něco podniknout. Tedy mimo úterý, čtvrtek a sobotu. To už něco mám xD

2 Oliva Oliva | 1. července 2007 v 10:58 | Reagovat

Eh, festival? Nevím, jestli to je něco pro mne, máš pravdu xD V pondělí já taky nemůžu, takže připadá v úvahu středa nebo pátek, vidím dobře?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama