Nostalgie

22. června 2007 v 16:41 | Oliva |  Deník
Hm. Zase ohromná zábava. Místo ájiny máme volnou hodinu na počítačích, já tohle nemám tak ráda... Vždycky nevím, co mám dělat. Ve škole je to přece jen omezenější. Tak alespoň něco začnu a dopíšu to doma.
Včera jsem teda nebyla ve škole, u doktorky to byla pohoda, ani mě neprohlížela, píchla mi pigáro a šla jsem ;) No šla jsem na koně, tam to docela šlo, Rejža říkala, že prej jede na tábor na celých 14 dní (!!!), ale že asi pojede o 1 den dřív domů, kvůli tomu že bude mít v době tábora svátek, tak aby to oslavili... No, radši jsem se k tomu nevyjadřovala, přišlo mi to... No trošku netradiční, ale já jsem asi navyklá na jiné zvyklosti. Pak máme o víkendu službu, tak Kristýna bude spát z dneška na zítřek u nás a já ze soboty na neděli u nich. Aspoň budu mít nějakou zábavu a ne zase nudnej víkend. Rejža chtěla dnes seznámit Maxe s jejich fenkou Yenny, ale vzhledem k tomu, že právě začala hárat, by to asi nebylo nejlepší seznámení :D Eh tedy - jak pro koho.
Počasí se nějak zkazilo, asi jsem to zakřikla tím středečním zápisem. Včera jsem jen přeběhla z tramvaje do auta a byla jsem až na kost mokrá :)) Ještě že máme na koních střechu, vůbec nevím, co jsme vždycky dělali, když takhle lilo. Ano, jsme zhýčkaní... Doufám že nám nebude pršet o víkendu na tu službu, to by mne mrzelo.
Jinak se chci zeptat, co všichni plánujete na prázdniny? Já teda letím na týden do Řecka a pak na 14 dní na tábor. S Rejží jsem se domluvila, že někdy zorganizujem 3 dny u ní a 3 u nás. No aspoň že to. Jinak budu trčet zašitá doma... Nechcete mě někdo vzít třeba ..... na Bahamy? xD Času mám... To jsou vlastně celý poslední prázdniny, který si užiju, páč na hotelovce budu mít měsíc praxe.
Petro mám pro tebe výkresy a mimočítanku. Nééé vlastně já jsem střevo, tu mimočítanku jsem nechala v naší třídě na stole, tak snad se pro ní ještě stavím. Jinak v pondělí si vezmi všechny učebnice, budeme je odevzdávat. Doufám teda že tě pustí!! A dneska byl ve škole zážitek - normálně jsme se s Novotnou dívali na DVD! A o češtině! Škoda, že jsi o to přišla. Pak Tomková byla zkoušená z toho PŘ, asi prolezla, nevím, nikdo nic neřikal a víš, že já se o to až tolik nezajímám. Jinak Nikča dnes ve škole byla, takže pohoda. Poslední den učení na základní škole... Jé, nostalgie. O výtvarce Anča řešila právě tu nostalgii, že už je to naposled. Naposled se všema spolužákama a tak.Pak dodala, že Jirsáková jí určitě chybět nebude. Já hned vzápětí opáčila, že mě taky JISTÝ lidi chybět nebudou. Dívala jsem se sice do svého papíru, ale Anči napůl vyděšený a napůl tázavý výraz nešel přehlédnout =D
Jo a ještě jedna školní novinka - Klára Badalová má piercing v pupíku!! P., doufám, že víš, která to je. Má takovej tyrkysovej, vypadá to docela hezky, říkala, že prý chtěla taky ten průsvitnej co mám já,ale máma jí to rozmluvila. A byla taky na Arbesáku v salónu X-treme jako já. Nechápu ty lidi, co si to nechaj udělat takhle na léto. Přitom vědí, že se s tim nesmí opalovat ani koupat, ale ignorují to a pak se diví, že jim to hnisá apod. A když to dodržují, tak co pak mají z léta? Bílej neopálenej čtvereček z náplasti okolo pupíku a zkažený prázdniny - nadávají, že se ani nemohli koupat. Já jsem se třeba ani ve vaně nekoupala asi 2 měsíce, jenom jsem se sprchovala. V osmičce se rozmohla nějaká piercing mánie, chce ho prej i Sovět a Míša (ségra Filouse). Tak jsem na ně zvědavá. Tyjo já ho budu mít v červenci půl roku... To je docela drsný, vždyť bylo celkem nedávno, když jsem mámu přemlouvala, abych ho mohla mít. Nj, zas ta nostalgie x))
No teď už jsem doma, mám uklizeno v pokoji (docela zázrak xD) a čekám, až přijede Rejža. Poslouchám RHCHP a kapky deště padající mí na parapet okna. Pomalu jsem smířená s tím, že tahle služba bude pěkně deštivá :( No tak já končím, Petro napiš nemocniční zápis na blog, jak ses tam měla :) Všem přeji hezký, i když nejspíš dosti deštivý, víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petrushka5 Petrushka5 | Web | 27. června 2007 v 20:42 | Reagovat

Ano, tenhle článek mě utvrdil v tom, že piercing už mají momentálně všichni.

Ach jo.

Doufám, že vynaleznou něco nového. Osobně o něj už nestojím.

Vlastně už ani o modré vlasy ne. Vzpomínáš si, jak jsem nad tím uvažovala? xD Já a modré vlasy xD

2 Oliva Oliva | 28. června 2007 v 13:29 | Reagovat

Hm, modré vlasy xD Upřímně řečeno, mě k Tobě piercing nikdy neseděl. Přirozenost forever :P

3 Petrushka5 Petrushka5 | Web | 28. června 2007 v 14:06 | Reagovat

A dotaz... K Badalový ti sedí? xD Možná na poslední zvonění přijdu s modrýma vlasama.

Ten drdol mi nějak stále nechce držet. Děs.

4 Oliva Oliva | 28. června 2007 v 19:20 | Reagovat

Eh...K Badalový? No... No comment xD Zítra to bude každopádně mazec. Já jsem si dneska místo koní dala vařicí hodinovou očišťující lázeň...*angel* A dělala jsem se s nehtama...omg :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama