Červen 2007

S plným břichem vzhůru k nudě

30. června 2007 v 21:07 | Oliva |  Deník
Tak Petra už mě uhání abych něco napsala. Má pravdu - naposledy jsem psala minulý pátek. Jen zase nemám inspiraci. Pravda, za ten týden se toho stalo víc než dost, ale nějak mi docházejí slova. Znáte to taky? Asi si to všechno nejdřív potřebuju pořádně srovnat sama v hlavě. Ještě pořád mi nedochází, že ty lidi, s kterýma jsem byla 9 let (s něterýma víc, s některýma míň), už nikdy neuvidím. Tak jasně - říkáte si, potkám se s nima na ulici, v buse, hodíme řeč. Ale už nikdy s nima nebudu sedět v jedný třídě, pospávat o češtině, poslouchat o přestávce ty jejich hlody a řešit zda jít či nejít na onu nebo tamtu akci. Se všemi. Už nikdy neuslyším od Pokorový, jak si všichni stěžujou na Hřebíka, od Hásenky, jak jsme všichni tupý na ájinu a od Veverkový ono slavné "vzlyk". Vím, někteří lidé - no dobře, co si budem povídat - většina lidí mi prostě moc neseděla. Velmi dlouho jsem patřila mezi tzv. vyděděnce, jak to nazvala Petra. Měla jsem ale taky pár období, kdy bylo všechno v pohodě, např. aférky s J.M. a D.H. To už je taky ale dávno pryč. I přes tohle všechno mi budou ti lidé chybět. V pátek na rozlučce skoro všichni brečeli, jen my s Nikčou ne. (Když nepočítám kluky.) Asi nám to ještě vůbec nedochází. Jsem zvědavá, kdy mi to všechno docvakne. A s kolika lidmi se budu ještě přátelit. Sice jsem se skoro se všemi objala, ale to nic neznamená. O rozlučce psát nechci, jen napíšu, že to bylo moc hezký a je škoda, žes tam Petro nebyla.

Další kapitola jsou koně. Ve čtvrtek jsem tam ani nebyla, takže je všechny uvidím až na Měníku (tábor, kdo nechápe). Jsem na něj zvědavá, to jo, ale nevím jestli se těším. Je to tam takový zamotaný... Že, Rejži? O koních už radši psát nebudu, nebo bych si zkazila tu relativně dobrou náladu ze včerejška.
A co jsem dělala dnes? Spala jsem jen do půl 10 (usnula jsem asi v půl třetí), jelikož mě Matýsek jako obvykle vzbudil, ještě štěstí, že ne třeba v sedm. Možná jsem spala tak tvrdě, že se to ani nedalo. Pak jsem ležela asi do 11ti, naobědvala se (meruňkový knedlíky, kdyby to někoho zajímalo xD) a chvilku seděla u compu. Pak jsem si lehla na postel a zas asi od dvou do půl čtvrtý dřímala. Poté jsme šli na jistou rodinnou oslavu, asi nemusím vyprávět jaké to bylo, znáte rodinné oslavy. Alespoň jsem se dobře najedla - gulášek, těstovinový salát (víte, jak jsem ulítlá na těstoviny), cukrovinky, ovoce, hermelín plněný ořechy... No bylo toho dost a bylo to dobré , tak jsem úplně plná :)
Jinak se začínám bát, že budu mít prázdniny plné nudy, jelikož počasí je celkem na draka a určitě ne na koupání. Jsem zvědavá jak to dopadne, ale stejně ty prázdniny hrozně rychle utečou. Ani psát si není s kým, Převozníka jsem na icq nepotkala ani nepamatuju a s většinou ostatních lidí vypadá rozhovor většinou takhle:
-Ahoj
-Ahoj, jak se máš?
-Jo dobrý a ty?
-Jo v pohodě.
-Co děláš?
-Koukám na net a tak... Ty?
-Já taky.
-A co jinak?
-Nic.
-Aha.
Opravdu záživné. Taky to znáte? Škoda jenom, že se na nudu nepředepisuje nějaký lék. Hned bych si ho vzala.
A ještě dvě "technické" věci - jen by mě zajímalo, zda-li čtete nadpisy? Jestli se s nima mám psát xD A jak se vám líbí nový desing blogu? A přiznejte se dobrovolně, nebo bude zle xD

anketa 3

29. června 2007 v 13:00 | Oliva |  Ankety
Po delší době nová anketa a blog má nový prázdninový kabát :)

Nostalgie

22. června 2007 v 16:41 | Oliva |  Deník
Hm. Zase ohromná zábava. Místo ájiny máme volnou hodinu na počítačích, já tohle nemám tak ráda... Vždycky nevím, co mám dělat. Ve škole je to přece jen omezenější. Tak alespoň něco začnu a dopíšu to doma.
Včera jsem teda nebyla ve škole, u doktorky to byla pohoda, ani mě neprohlížela, píchla mi pigáro a šla jsem ;) No šla jsem na koně, tam to docela šlo, Rejža říkala, že prej jede na tábor na celých 14 dní (!!!), ale že asi pojede o 1 den dřív domů, kvůli tomu že bude mít v době tábora svátek, tak aby to oslavili... No, radši jsem se k tomu nevyjadřovala, přišlo mi to... No trošku netradiční, ale já jsem asi navyklá na jiné zvyklosti. Pak máme o víkendu službu, tak Kristýna bude spát z dneška na zítřek u nás a já ze soboty na neděli u nich. Aspoň budu mít nějakou zábavu a ne zase nudnej víkend. Rejža chtěla dnes seznámit Maxe s jejich fenkou Yenny, ale vzhledem k tomu, že právě začala hárat, by to asi nebylo nejlepší seznámení :D Eh tedy - jak pro koho.
Počasí se nějak zkazilo, asi jsem to zakřikla tím středečním zápisem. Včera jsem jen přeběhla z tramvaje do auta a byla jsem až na kost mokrá :)) Ještě že máme na koních střechu, vůbec nevím, co jsme vždycky dělali, když takhle lilo. Ano, jsme zhýčkaní... Doufám že nám nebude pršet o víkendu na tu službu, to by mne mrzelo.
Jinak se chci zeptat, co všichni plánujete na prázdniny? Já teda letím na týden do Řecka a pak na 14 dní na tábor. S Rejží jsem se domluvila, že někdy zorganizujem 3 dny u ní a 3 u nás. No aspoň že to. Jinak budu trčet zašitá doma... Nechcete mě někdo vzít třeba ..... na Bahamy? xD Času mám... To jsou vlastně celý poslední prázdniny, který si užiju, páč na hotelovce budu mít měsíc praxe.
Petro mám pro tebe výkresy a mimočítanku. Nééé vlastně já jsem střevo, tu mimočítanku jsem nechala v naší třídě na stole, tak snad se pro ní ještě stavím. Jinak v pondělí si vezmi všechny učebnice, budeme je odevzdávat. Doufám teda že tě pustí!! A dneska byl ve škole zážitek - normálně jsme se s Novotnou dívali na DVD! A o češtině! Škoda, že jsi o to přišla. Pak Tomková byla zkoušená z toho PŘ, asi prolezla, nevím, nikdo nic neřikal a víš, že já se o to až tolik nezajímám. Jinak Nikča dnes ve škole byla, takže pohoda. Poslední den učení na základní škole... Jé, nostalgie. O výtvarce Anča řešila právě tu nostalgii, že už je to naposled. Naposled se všema spolužákama a tak.Pak dodala, že Jirsáková jí určitě chybět nebude. Já hned vzápětí opáčila, že mě taky JISTÝ lidi chybět nebudou. Dívala jsem se sice do svého papíru, ale Anči napůl vyděšený a napůl tázavý výraz nešel přehlédnout =D
Jo a ještě jedna školní novinka - Klára Badalová má piercing v pupíku!! P., doufám, že víš, která to je. Má takovej tyrkysovej, vypadá to docela hezky, říkala, že prý chtěla taky ten průsvitnej co mám já,ale máma jí to rozmluvila. A byla taky na Arbesáku v salónu X-treme jako já. Nechápu ty lidi, co si to nechaj udělat takhle na léto. Přitom vědí, že se s tim nesmí opalovat ani koupat, ale ignorují to a pak se diví, že jim to hnisá apod. A když to dodržují, tak co pak mají z léta? Bílej neopálenej čtvereček z náplasti okolo pupíku a zkažený prázdniny - nadávají, že se ani nemohli koupat. Já jsem se třeba ani ve vaně nekoupala asi 2 měsíce, jenom jsem se sprchovala. V osmičce se rozmohla nějaká piercing mánie, chce ho prej i Sovět a Míša (ségra Filouse). Tak jsem na ně zvědavá. Tyjo já ho budu mít v červenci půl roku... To je docela drsný, vždyť bylo celkem nedávno, když jsem mámu přemlouvala, abych ho mohla mít. Nj, zas ta nostalgie x))
No teď už jsem doma, mám uklizeno v pokoji (docela zázrak xD) a čekám, až přijede Rejža. Poslouchám RHCHP a kapky deště padající mí na parapet okna. Pomalu jsem smířená s tím, že tahle služba bude pěkně deštivá :( No tak já končím, Petro napiš nemocniční zápis na blog, jak ses tam měla :) Všem přeji hezký, i když nejspíš dosti deštivý, víkend.

Zápis pro Petru

20. června 2007 v 21:02 | Oliva |  Deník
No... Tak jsem Petře slíbila, že něco zapíšu, ať má po návratu z nemocnice co číst. Tak kde začít? No ono toho zas tolik nebude, ale něco bych napsat měla. Nejhorší je moje skleróza - stává se mi třeba, že jdu do školy a mám vzít vyhodit něco do popelnice, ale já to zapomenu na lavičce, když si obouvám boty. To se mi stalo zrovna dnes. Tak doufám, že si na něco z uplynulých dnů vzpomenu.
Tak pondělí. Byla jsem s rodičema v Makru a cestou jsme se stavili pro šaty (už konečně přišly) na poslední zvonění. Konkrétně jsou to tyto. Ve skutečnosti vypadají samozřejmě trochu jinak než na obrázku, ale líbí se mi a hlavně mi dobře sedí, a to je důležitý. Ve třídě jsme zjistili, že tu dlouhou plesovou róbu má jen Verča N. a Verča T. (schválně jestli P. uhádneš, která T. to je xD). Takže Petro, naše obavy, že tam budeme jako jediný v tzv. "obyčejných" šatech, jsou zažehnány =D Jinak ty moje šaty jsou těsně nad kolena, takže bych řekla, že ty Tvé jsou delší. Nemáš se čeho bát ;) V Makru jsem si pak koupila tílko a žabky k moři. Taky jsme kupovali opalovací krém, to byla bitka... Ve spreji, aspoň desítku a hlavně voděodolný a taky cenově přijatelný... Jsme holt náročná rodina xD
V úterý jsem byla samozřejmě na koních, je to tam zapeklitý, fuj, zase se něco řeší, nemám tohle ráda...
A dneska jsem střídavě s bábi hlídala Matýska, protože máma si jela pro řidičák a pak snad ještě něco zařizovat...?
No o škole se radši ani nezmiňuju, je tam strašná nuda. O dějáku, občance a zemáku většinou koukáme na DVD, o hudebce zpíváme, o matice řešíme věci ohledně těch akcí na příští týden a v češtině a příroďáku se z nás ještě snaží učitelé vydolovat nějaké ty vědomosti. Tomková z PŘ propadá, takže když se to do pátku pořádně nenaučí, Hasenkopfová jí nechá dělat reparát. Já tam většinou jen sedím a hlídám si, abych nevypadala až zas tak moc znuděně, bylo by to podezřelé. Ještě že zítra jdu k té doktorce, aspoň tam nebudu muset znuděně sedět a trošku si přispím. Ještě přežít ten pátek a příští týden to už snad bude lepší...
Ty vedra mě ničí. Ne, já jsem vlastně ráda že už je konečně teplo a nemusím chodit nabalená jak vánoční stromeček, ale třeba na koních když cvičím, je to vedro úmorný. Nebo když moc nejsem doma a nestíhám pít, tak mě pak bolí hlava. To se v zimě nestává. Jinak jsem ale samozřejmě ráda, koupu se v bazénu, vždycky jsem tam tak hodinu naložená, teda podle toho, jak stíhám. Pak vylezu, sluníčko praží... krása x)
No tak jsem řekla snad vše, co jsem chtěla... Moc toho není, ale tak co mám psát, že... Navíc mi nějak blbne zase klávesnice, baterkama to není, jsou nový, tak nevím... :/

Větru, dešti neporučíš...

17. června 2007 v 15:12 | Oliva |  Deník
No, tak máme za sebou další víkend. Poslouchám rádio, jím Kinder mléčný řez a píšu.
Zítra zas ta škola. Mě se tam tak nechce... Navíc když Petra bude v nemocnici a Aneta v Itálii. Co já chudinka tam budu dělat? A Nikčou mě neutěšujte =D Ještěže ve středu nemáme tělák. Stejně se na ten týden netěším. Ve čtvrtek jdu k jedné doktorce (P., ty víš k jaké) a tam to taky nebude nic příjemného. Ale pro zdraví se musí něco vydržet xD
Víkend byl ve znamení vycházek se psy a koupání. Včera bylo hezky, tak jsem samozřejmě byla v bazénu. Pak jsme šli na procházku s M&M (hezké, že? x)). Nevím, co bych na tom popisovala, jelikož Petra to včera všechno pěkně napsala do blogu ;) Snad jen to, že když jsem přišla domů, tak máma mi div nevynadala, že jsme v té vichřici nepřišli domů, že se nám mohlo něco stát. Bez přemýšlení jsem řekla, že jsme byli v lese a že tam to ani moc nefoukalo. Jenže to jsem neměla dělat - samozřejmě v lese je to nejnebezpečnější, mohl na nás spadnout strom (jako bychom se o tom nebavily, že Peti?) a že to vůbec nemám říkat dole, že mámě bábi s dědou vynadali, jaktože nejsem dávno doma. Načež máma dodala, že jí to zlámalo na balkóně muškáty a že přece neni možný, že to v lese nefoukalo. Radši jsem pak držela hubu a krok.
Dneska jsme k obědu grilovali maso. Kuřecí, jelikož děda s Martinem (strýček) mají vysokou hladinu cholesterolu a pak jsou oba ještě s mámou na dietě (ehm). No, nějak vybočuju z řady xD Taky jsem si dala dvě masa a dvě stehýnka. Maxík spapal kosti, tak se taky měl dobře :) Jenže problém nastal, když jsme byli uprostřed hodování a začalo pršet. Na stole maso, talíře, příbory, brambory, pečivo, sosy, hořčice, kečupy, zelenina... Prý: "To bude jenom přeháňka." Tak jsme seděli, čekali, až se rozpršelo víc. Asi po pětiminutovým slejváku jsme přišli - lavice mokrý, voda na stole, napršeno v talířích, maso na grilu splavený :D Tak jsme to nějak společnýma silama usušili a když vysvitlo sluníčko, tak jsme dojedli a vykoupali se. Voda má 27°C a měla jsem pěknou husí kůži, njn, moc mě nehřeje podkožní tuk... Za hodinku jdeme zase s čoklíkama na procházku, tak uvidíme co se z toho vyklube dnes.
A jak jsem koukala do statistik, spatřila jsem pár lidí, kteří mi chodí na blog a nevím kdo jsou xD Samozřejmě jsem ráda, že ty moje žvásty někdo čte a moc by mě zajímalo kdo. Klidně napište vlevo do toho sloupečku Zpráva autorovi, abyste byli anonymní ;) Budu moc ráda když budu vědět, kdo ty moje bláboly čte a neodváží se napsat komentář...:) Předem díky.

Těstovinový zápis?!

15. června 2007 v 19:59 | Oliva |  Deník
No jo tak zase píšu, i když vůbec není o čem. Nic novýho se neděje, samotnou mě to štve. Všechno při starým. Každopádně alespoň něco sesmolím, abych se trochu zabavila. Otec je na vodě a máma někde na večeři, tak jsem doma sama a hlídám Matýska, ale jelikož ten spí, tak se trošku nudím.
Dopoledne jsme byli se školou na filmu Smrt krásných srnců. Ani nevím, jak na mě působil. Myslím, že nijak zvlášť. Všichni lidi říkali, že je to vážný film, dojemný, že děti pošlou do koncentráku... Nevím, asi jsem člověk bez duše, ale nijak mě to neuchvátilo. Přišlo mi to prostě o lidech, kteří za války nemají co jíst a pak jim do koncentračního tábora pošlou děti. Nic víc, nic míň. Já vím, je to hrozný, ale celkově mi to přišlo jako námět filmu trochu bezduchý, místy až nudný. Samozřejmě, že to byl smutný film, ale s takovouhle tématikou jich bylo natočených už tolik.... Dobře, radši už tu o tom nebudu psát, stejně mě asi máte po týhle zprávě asi za osobu bez sociálního cítění.
Odpoledne jsem byla zase asi skoro hodinu v bazénu, ta voda na mě působí hrozně dobře. Plavu, dělám kraviny a není mi zima. Super. Pak se ale přihnala bouřka a krapet mi napršelo do pokoje, no nevadí xD K večeři jsem měla lasagne. Jsem do těstovin normální blázen (i když si nejsem jistá, jestli je spojení "normální blázen" vůbec reálný =D), můžu je mít klidně každej den, vůbec mi to nevadí. Vrtulky, špagety, fleky, již zmiňované lasagne, nudle, fettucine, kolínka, makarony.....:-* Jo, dalo by se říct, že moje oblíbené jídlo jsou těstoviny. Nikdy jsem si nemyslela, že mám oblíbený jídlo, ale teď jsem na to přišla... No to je teda duchaplný psát o těstovinách :D
Vůbec nevím, co budu dělat večer, zítra, pozítří, o prázdninách, vůbec. Víkendama se většinou pronudím (když není nějaký program) až k pondělí, kdy zase začne ta škola. Teď bude teda škola bezva. Nebude tam Petra ani Aneta, tak snad se tam nějak budu bavit s Nikčou... A doufám že pojedou na nějakou akci, alespoň bych nemusela jeden den do školy... Je celekm hrozný, že takhle v pátek večer dřepím doma. Na icq není připojen nikdo z koní ani z lidí, který znám z netu (třeba Převozník, abys Petro věděla :o)). Jen ty lemry ze školy (mezi který samozřejmě patřim taky) jsou online. Je to zlý, doufám že s lidma z nový školy budu někam vyrážet a ne se takhle nudit doma. Např. o víkendech a prázdninách. Pravda, s prázdninama to neni snad tak hrozný, je tam tábor a Řecko, ale přece jen zbývá ještě víc než měsíc. Nevím, jestli se domluvím na ty "výměnný pobyty" s holkama z koní, ještě jsme se o tom nebavily. No tak já asi budu končit, stejně jsem se na moc dlouho nezabavila. Njn. A Petro, koukej něco pořádnýho napsat, než půjdeš do tý nemocnice :P Ať mám co číst :) Tk se mějte a všem, kdo čtou tento blog, přeju HEZKÝ VÍKEND! x)

Vyděděnci vs. blýskání na lepší časy?

13. června 2007 v 20:24 | Oliva |  Deník
No tak maminka odešla tak mám jednou taky pořádně čas a klid na psaní...
Začnu školou. Ano - vyděděnci, to je to pravé slovo. Dneska se ve škole domlouvali, že vezmou na rozlučku 5 cizích lidí, páč nemaj prachy xD A víte, že mi jich nějak ani není líto? Není. Anča se mě ptala, proč nejdu. Tak jsem jí říkala, co bych tam dělala, že by se se mnou nikdo nebavil. A ona řekla: chlastala. Aha, tak bych tam chlastala sama v koutku. Bezva. To by byl plodný večer =D Stačí už ten "diskotékový večer" v tom posledním týdnu... Se Sovětama... Větší trapas si snad nedokážu představit... Diskoška ve třídě xD No nic.
Docela jsem si to srovnala v palici a nehorázně se těšim na školu. Sice ta včerejší schůzka mi trochu poupravila mínění...:D Ne vlastně jsem to tam takhle přísný čekala. Ale jako že kluci nesměj mít náušnice a dlouhý vlasy, holky nalakovaný nehty a piercing, nesmí se tam zdravit nashle ale nashledanou... Drsná škola xD No co. Dneska jsem dělala mozeček k obědu a všechno mi padalo z ruky a máma prej: "Ty tě z tý školy vyhoděj." Takže veselé vyhlídky =D No ale stejně se těším. A celkem se těším na ten poslední den tady. Naposledy uvidim pohromadě ty známý xichty a budu odprostěná od toho pocitu že se s nima musim vídat dále a stále... A pak večer půjdem do toho Sport baru, chá, my to rozjedem, nemám pravdu? xD Odprostim se od pocitu zlého zapšklého vyděděnce a na škole začnu nanovo... Není to príma? x)
Po poledni byla bitka. Anča zaútočila na Nikču, nebo Nikča na Anču? Prostě se tam tlačily na skříňkách a my s Petrou vřele povzbuzovaly: "Ano, poperte se, povražděte se!!" My jsme taky milé osoby, že? Cestou ze školy jsme si zpívaly Ginu a Olivera Twista, myslím, že blízko nás přítomný Tomáš Pavlíček se skvěle bavil :D
Odpoledne jsem se koupala v bazénu, máme 29°C, tak jsem tam byla naložená asi hodinu. Měla jsem trošku zcvrklý prsty, pravda...=D Ale bylo to tam dobrý, ze začátku tam byl i Mates, toho jsme pak nemohli dostat z vody, furt cákal a chechtal se :P K večeru jsem šla s neznámou A.J. a Maxíkem ven. No pověděla mi různý věci, třeba o Vlastíkovi... Ale tak hlavně jsme pokecaly a domluvily se, že žádný kecy a posměšky ze strany spolku těch dilinek nás nemůžou rozhodit. Konkrétně nám nejvíc vadí: V.T, M.N., A.M., V.N, A.F. a Anetě ještě V.H. a E.K. To jsem zvědavá jestli to Petro rozluštíš xD Snad jsem na nikoho nezapomněla, aby to někomu nebylo líto.
Ještě jsem chtěla napsat něco z koní, ale nebudu to protahovat, nechám to napříště, už jsem toho napsala dost a navíc koňský problémy jsou asi nezajímavý téma... Teď si jdu dát něco dobrého a....uvidim =)
P.S.: Petro převozník stále nepřišel, tak nevím, jak se měl v Praze.

Lenivej víkend

10. června 2007 v 17:24 | Oliva |  Deník
Jo, přesně takovej bych ten víkend nazvala. Včera jsem se koupala v bazénu, bylo hezky. Dneska to dopoledne moc slunečný nevypadalo, tak jsem se válela v posteli. Bolelo mě břicho a jsem poslední dny nějaká unavená, k večeru mě vždycky pobolívá hlava a rychle usnu. Nevím čím to je, možná málo piju... Zkusím toho do sebe nalejvat víc. Odpoledne jsem se válela na dece, trošku se opalovala, tak snad nemám nějakej úžeh xD
No tak nakonec na tu dovolenou jedem do Řecka na Pelopoés. Konkrétně je to tohle a budem v těch apartmánech a ne v hotelu, tak kdyby se někdo hodně nudil, můžete se podívat. Je to last minute, tak jedem hnedka začátkem července. Doufám, že tam nebudou panovat žádný neshody, známe svý lidi, že.
Zítra právě jedem pro pas, mě i mámě a navíc Matýskovi... To jsou cvoci, proč potřebujou pro takový malý dítě pas? Jsem zvědavá jak se bude fotit :D No v úterý jdu na tu schůzku na hotelovku, tak jsem zvědavá co mi tam řeknou. Ani nevim jestli stihnu koně nebo ne, ale ono je to v podstatě jedno. Rejža zase nejede na celej tábor. Nikdy tam nebyla na celejch 14 dní. Já to fakt nechápu, VŽDYCKY máme tábor na přelomu července a srpna a oni prostě VŽDYCKY někam jedou. A pak mi Rejža vypráví že jim to zrovínka takhle vyšlo. Já si na tyhle 2 tejdny prostě nenechám šáhnout a počítám s táborem. Asi jsem debil, co je prostě otrokem všeho, co se po něm chce. Tak ale proč bych na ten tábor jet neměla? Některý lidi jsou fakt nezodpovědný. Nebo co si o tom myslíte?
V úterý jedem do nějakýho pochybnýho divadla, tak už rovnou zůstanu v Praze, musim jít do toho pitomýho Mixeru vyměnit ty boty a kouknout se na nějaký šaty, ještě pořád nemám žádný na to poslední zvonění. Ty jak jsem si objednala na vyzkoušení přes net, by měly přijít někdy koncem června, tak snad se to stihne. Na boty už kašlu, mám doma takový páskový bílý ze svatby, tak si je vezmu. K tomu takovej bílej přehoz přes ramena a nějaký ty černý šaty. A víc to neřešim. No pak mám někde na tom Andělu sraz s mámou a pojedem na tu schůzku. Ještě se k nám přifaří otec, tak tam budem trošku jako menší Hujerovi... No nic. Jsem zvědavá co mi tam řeknou, bůhví co si budu muset všechno koupit. Ale učebnici somatologie myslím že ne xD
Nějak jsem se zamilovala do psychologie. Ferry mi posílal nějaký zápisy z jeho sešitů a prostě...:-* Měl mě ale za strašnýho podivína, že mám ráda psychologii. Že prej jsem jediná normální kdo jí má rád. No tak jsem aspoň byla ráda, že mě považuje za normální =D Že prej u nich jí má ráda jenom jedna holka, která je prej divná. Možná to bude tím, že jsem jí nikdy neměla, ale tak uvidíme za dva roky. Ve třeťáku si jí přiberu jako povinně volitelnej předmět...O:-)
Jinak teď jsem brouzdala po netu a narazila jsem na toto. No řekněte, je to normální? Ta holka by se měla začít léčit. Některý ty videa jsou fakt drsný. Tyhle její kecy, to už je fakt moc. A mě bude někdo říkat, že jsem anorektička? Dovolte abych se zasmála.
Che no myslím že jsem toho napsala víc než dost takže Petro snad si nebudeš stěžovat =))

Nefukční klávessnice

8. června 2007 v 20:05 | Oliva |  Deník
Hm. Dneska to bylo ve školefakt výborný. O velký přestávce nám Hásenka řekla, ať se připravíme na pár "jednoduchých" otázek z příroďáku. Můžu čekat nejlépe za tři. A v úterý píšem zas (ne tohle co jdem do divadla, ale až to příští))). Pak mi Novotná na výtvarce řekla, že kreslim trhanou čarou, jakoby třesoucí se rukou. Tak už jsem i senilní - bezva zjištění, to hned člověka potěší. A Petro, odevzdala jsem jí toho panáka a dala mi za tři. No ale lepšššší než pět =D A co ti vůbec zase je? Ráno jsem si debil nepřečetla tu smsku, tak jsem na tebe čekala. No nevadí. Dneska mi úplněěěěěěětrašně blbneklávesnice, je to horší a horší. tk bdu končit. oc jsem toho nenapsala,,,,,,,,,,,ale ani neí co.................Kurňa co jessssstou klávenicí,??

Budoucnost v oblacích

6. června 2007 v 17:14 | Oliva |  Deník
No jo. Dalších 24 hodin v tahu. Petra mě urgovala, ať sem něco napíšu, ať má co číst. Ale co? Poslední dobou se kolem mě nic novýho neděje. Včera jsme byli shánět boty a šaty (samozřejmě marně) a byla jsem na koních. Nebyla tam ani Rejža, ani Viky. Jak mi řekla jedna trenérka, jsem taky takovej obětavec, kterej tam pořád chodí krmit atd. No nic. Dnešní tělák byl opravdu něco extra, teda ne zas tak extra, no aspoň že jsme byli venku asi jen půl hodiny. Možná byl letošní poslední. Poslední. Poslední v týhle škole. Nějak těch posledních věcí přibývá. Tak třeba poslední zvonění - to bude už fakt konec. Ende. V Lipencích... Jo, kecala bych, kdybych řekla, že se netěšim, až vypadnu. Posledních pár dní jsem nějak začala myslet na to co bude po matuře - možná je to tím, že jsem se bavila s jednou dívkou, která právě dělala přijímačky na vejšku a nejspíš neuspěla a nebo proto, že v Čechách neexistuje žádná státní vysoká hotelovka. No a tak jsem si říkala, že bych jela do Irska jako Au-Pair. Proč do Irska? Ani nevím, ale už hrozně dlouho mě láká se tam podívat. Být rok někde v cizině, odřízlá od světa, celkem hustý. Teď moje kámoška byla na rok v Americe a zítra se vrací a bylo jí teprve šestnáct! Neumím si představit, že bych rok neviděla žádný známý tváře. Ani na Vánoce, svátky, nic... Jo to jsou moje smělý plány, třeba ani neodmaturuju =D Tak ale snění je hezká věc... Kdo ví, co bude za 4 roky. Jo Jessi, Sam, nebo jak ti mám říkat, prej sis taky založila blog? Tak dávej adresu, ať mám co číst ;)

Do you speak english?

4. června 2007 v 21:36 | Oliva |  Deník
No, dneska toho mám dost na srdci, takže zápis bude dlouhej, tak koho nebaví číst ty moje kecy, nechť přestane ihned, nebo ať to dočte do konce x)
Dopoledne bylo úmorný. Ve škole jsme měli nějakej program Kdo jsem a přišla jsem domů až po půl 1, místo před dvanáctou. Moc nás to všechny bavilo (viď Petro) a byli jsme rádi, když jsme vypadli. Po příchodu ze školy jsem dělala nějaký věci na blog a pak referát na děják a otázky na literaturu. Přečetla jsem Růže pro Algernon a i přes to, že jsem to nepřečetla z vlastní iniciativy, nýbrž z iniciativy paní Novotné, úplně mě to dostalo. Přišlo mi to hrozně dojemný, skoro jsem se rozbrečela, nevím proč. Asi jsem už sentimentální.
Navečer jsem jela na sbor a u Kaple byla nějaká podivná skupinka asi 10-ti lidí - měli na tričku italskou vlajku, mluvili mezi sebou německy a na řidiče busu pak anglicky. Tak nevím, třeba byli kosmopolitní. Ale vypadali celkem normálně, no, nevím co je normální... Jedna holka měla piercing ve rtu a jinej kluk zas nahoře v uchu. Další kluk vypadal celkem mladě a sympaticky...:) No nic, sedla jsem si jakoby někam k nim a oni o něčem kecali. Jenže pak přišla ta chvíle, kterou jsem svým způsobem očekávala a který jsem se nejvíc bála. Jedna holka na mě: "Do you speak english?" Tak jsem ze sebe vysoukala stydlivý yes a ona začala kecat cosi o metru a já vůbec nevěděla co po mě chce. Asi jsem čuměla hodně tupě, jelikož se mě znova zeptala jestli spíkuju english a já jen nejistě pokrčila rameny, ani neumím říct, jak řeknu že málo. Ona jen koukala, chvíli se ještě snažila a pak řekla jen thanks a vzdala to. No, aspoň vím, na co mi je 7 let angličtiny...
Dneska jsme se nějak s mámou domlouvaly, že bysme mohli jet na dovolenou. O tatínkovi se nevyjadřuju (minule jsem ti Petro říkala své představy o společné dovolené), no každopádně jsem měla asi dneska dobrou náladu, tak jsem říkala, že s nima někam na last minute pojedu. Nechtěli jsme nic obyč (něco jako Bulharsko xD anebo Chorvatsko,kam jezdíme dycky), ale ani nic moc drahýho, takže něco jako Kréta, Kypr, Mauricius, Rhodos, Kanáry nebo tak něco... Prostě nějakej hezkej ostrůvek. No jsem zvědavá, co nakonec vyberem.
No myslím, že jsem toho napsala víc než dost a kdo to celý přečetl až do konce, patří mu velká gratulace (neni to moc záživný čtení co??). Njn...

anketa 2

4. června 2007 v 13:46 | Oliva |  Ankety
Je tu nová anketa a taky jsem založila fotogalerii x)

Obnovení činnosti

3. června 2007 v 19:51 | Oliva |  Deník
No, tak jsem to všemožně zvážila a myslím, že nebude na škodu když činnost tohohle blogu obnovím, aspoň se vypíšu ze svejch kravin a číst to bude jen málokdo no a v každým případě se to dá zrušit, takže co. Víkend u mě byl tak nějak jako vždy, v sobotu jsem hlídala Matýska a v neděli jsem byla za jakousi Adélu ráno a v poledne na službě u koní. Vstávala jsem ráno a pršelo, takže jsem teď nějaká unavená. Ještě k tomu přispěla ta odpolední návštěva babičky, jako vždy děs a hrůza. Na konec mě dostala tím, že řekla jak jsem hodná holka že nikam nechodím. Super. Dycky si zruším všechny moje plány kvůli návštěvě babky, takže jsem vždycky když přijede jak trubka doma a tím pádem si myslí, že jsem hodná holčička a nikam nechodím. Příště na just zůstanu na tý službě nebo kdekoliv jinde až do večera, aby viděla, jak jsem hodná holčička.
No nic, tak končím. Budu vděčná za jakejkoliv komentář, stejně to čte asi jen jedna osoba nebo dvě, to mi ale prozatím vyhovuje.